Güncel

Hello Tomorrow global başvuruları devam ediyor!

Bu sene ilk kez, Türkiye Finalleri’nin de dahil edildiği uluslararası deep-tech girişimcilik yarışması Hello Tomorrow global için geri sayım başladı.

Hello Tomorrow global başvuruları devam ediyor!

Bu sene ilk kez, Türkiye Finalleri’nin de dahil edildiği uluslararası deep-tech girişimcilik yarışması için geri sayım başladı. Bilim ve teknoloji girişimleri için düzenlenen yarışmanın son başvuru tarihi 14 Eylül 2018.

Başvuru kategorileri arasında Türkiye’nin öncelikleri arasında bulunan 4 ana kategori yer alıyor: “Enerji, Çevre & Tarım”, “Sağlık & Biyoteknoloji”, “IoT, Robotik & Endüstri 4.0” ve “Yapay Zeka & Veri Yönetimi”

Bilim ve teknoloji girişimcileri için yine bilim ve teknoloji girişimcileri tarafından kurulan ve yürütülen, kar amacı gütmeyen girişim Hello Tomorrow’un bu yıl 5’inci kez düzenlenen “Uluslararası Deep-tech Yarışma”sı Hello Tomorrow Global Challenge için başvurular 14 Eylül 2018 tarihinde kapanıyor.

Türkiye’de bilim ve teknoloji odaklı inovatif start-up başvurularını toplayan yarışmanın kazananları 100 bin euro’luk hissesiz fon, Hello Tomorrow Türkiye’nin 11 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilecek zirvesine ve 14 – 15 Mart 2019 tarihlerinde Hello Tomorrow’un Paris’te düzenleyeceği global zirveye katılarak ürünlerini sergileme ve yüksek oranda değer artırma imkânı kazanıyor. 

Kazananlar ayrıca fon bulma, bilim ve teknoloji alanının uzman isimleri ile buluşma, Türkiye’nin mentör ağı Mentors Network Turkey’den mentörlük, ABD’nin lider üniversitelerinden online kurslara katılma, 15’den fazla ulusal ve uluslararası VC yatırımcı karşısına çıkma ve sunum yapma şansına sahip oluyor.

Başvurular https://hello-tomorrow.org/startups sayfası üzerinden kabul ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.