Güncel

Hem Bim hem A101 ucuza drone satıyor! Kaçırmayın!

Bu hafta hem Bim, hem de A101’de ucuza drona satışları olacak. Bu fırsatı kaçırmayın!

Hem Bim hem A101 ucuza drone satıyor! Kaçırmayın!

Özellikle bu yıl drone kullanımı hayli yaygınlaştı. Elbette buradaki drone’dan kastımız profesyonel manada, yüksek fiyatlara satılan drone’lar değil. Genel itibariyle 500 TL altına satılan, kalburüstü drone’lardan bahsediyoruz.

Peki ne oldu da bir anda piknik alanlarında herkes drone uçurmaya başladı? Aslında bu sorunun yanıtı son derece basit. Çünkü drone üretimi hızlandı, parça fiyatları düştü ve Bim, A101 gibi yaygın markerler bile drone satmaya başladı.

Bu yıl içerisinde hem A101 hem de Bim defalarca drone listelediler. Daha geçtiğimiz aylarda Bim’de Corby drone satılmış ve biz de alıp incelemiştik. Şimdi ise bu hafta Bim tekrardan Corby drone satacak.

Dilerseniz daha önce Bim’den alıp incelediğimiz drone’un videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

A101 ise elektronik tarafında genel olarak Piranha ürünleri satıyor. Doğal olarak satılan drone markası da Piranha. Onu henüz alıp deneyimleme fırsatımız olmadı. Çünkü bulamadık. Muhtemelen her mağazaya 1 adet geldiği için bulmak biraz zor olacaktır. Lakin 200 TL’ye alıp öğrenmek için ideal olabilir.

Dip not olarak belirtelim. Drone’un yerden havalanması uçtuğu anlamına gelmez. İyi bir drone havada iple asılmış gibi sabit olarak kalabilmelidir. Örneğin DJI’ın 500 TL’ye satılan amatör drone’u bunu gerçekleştirebiliyordu. Fakat aynı şeyi Corby için söylemek pek de mümkün değil.

DJI
Yorumlar
yakup
arkadaşımla ben dronları aldık denemek için a101 ve bimden karşılaştırdık ikisininde ürün kalitesi çok kötü bi yere çarptığınızda malzeme kırılıyor kesinlikle almanızı tavsiye etmiyorum sinyalli tepkimelerini geç alıyor belirli bir yükseklikten sonra sinyal iletişimi almıyor boş yere para vermeyin
Cevapla
Arif
Sakın paranızı boş yere harcamayin çok üzülürüm başka mahalle bakaLinda cips alın o parayla.
Cevapla
Mustafa
200 liraya ölüsünü alıyorsunuz 5000 liralık cihazlarla karsilastiriyorsunuz sonra kötü diye şikayet ediyonuz
Cevapla
Ziyaretçi
5000 liralık drone u ben de duvara vurup bunu almayın, berbat bir drone derim. Drone u kullanmayı biliyorsanız ucuz da olsa pahalı da olsa keyif alırsınız.
Cevapla
Ziyaretçi
Dostum ucuz drone dan hiçbir zevk alamassın bir kere drone da hiçbir sensör yok kumandadan sürekli sağ sol yaparak sabit tutmaya çalışmak saçmalık zaten kumanda tepkileri de çok Geç ve dronu yukarı doğru yükseltirken sinyal koparsa yükselmeye devam ediyor ama djı markalı bir drone alırsan zevk alırsın corby dronum vardı djı tello ya geçtim şimdi ise djı mavic mini ye geçmeyi düşünüyorum
Cihan
Beş para etmez sakın almayın tecrübe ile sabittir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.