Güncel

Henüz duyurulmamış üç Ubisoft projesi yolda!

Ubisoft, 2020 mali yılının dördüncü çeyreğinde toplamda 3 adet henüz duyurulmamış oyunu piyasaya sürecek.

Henüz duyurulmamış üç Ubisoft projesi yolda!

Ubisoft, 2020 mali yılının dördüncü çeyreğinde yani Ocak - 31 Mart 2020 tarihleri arasında henüz duyurulmamış 3 tane AAA oyun çıkaracağını finansal sonuçlarını açıkladığı raporda duyurdu.

Henüz duyurulmamış üç Ubisoft projesi yolda!

Toplamda, şirket 2020 mali yılının dördüncü çeyreğinde dört AAA oyun çıkaracak. Bunlardan bir tanesi geçtiğimiz hafta resmi olarak duyurulan Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint 4 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Diğer henüz duyurulmamış 3 AAA oyunu E3 2019'da öğreneceğiz gibi duruyor. Ubisoft'un bu yılki E3 basın konferansı 10 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 23:00'da başlayacak. Peki güncel olarak Ubisoft şu sıralar ne yapıyor? 

Division 2'yi sıcak tutan firma, oyuna Raid modunu geçtiğimiz günlerde ekledi. Böylelikle oyuncular toplamda 8 kişiyle beraber Raid modunda kıyasıya bir mücadele içerisinde girebiliyorlar. 

Buna ek olarak geçen hafta yeni Tom Clancy oyunu da duyuruldu. Wildlands'in devamı niteliğinde duyurulan oyun, Ghost'ların Wolf'lara karşı olan mücadelesini konu alacak. Wolf'lar eskiden Ghost takımının bir parçasıydı ancak şimdi işler değişmiş durumda.

Avcı durumundayken av olmanın heyecanını yaşayacak ve yaşam mücadelesi vereceğiz ıssız adalar dizesinde. Peki ya siz henüz duyurulmamış üç Ubisoft projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Watch Dogs 3 yolda diyebilir miyiz? Peki ya yeni bir Splinter Cell? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.