Güncel

Hepsiburada'dan Nikon SLR makine alana doğa gezisi hediye!

14 kişilik eğitimli gezi sizleri bekliyor!

Hepsiburada'dan Nikon SLR makine alana doğa gezisi hediye!

Türkiye'nin önde gelen alışveriş sitelerinden Hepsiburada geçtiğimiz günlerde başlattığı yepyeni kampanya ile birlikte Nikon SLR fotoğraf makinesi alan kullanıcılarına doğa gezisi hediye ediyor.

Kampanya kapsamında 3 Ekim tarihinden itibaren başlayan alışverişlerde Hepsiburada'dan Nikon SLR Fotoğraf Makinesi satın alan ilk 14 kişiye çift kişilik fotoğraf eğitimliş doğa gezisi hediye ediliyor. 11 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek olan gezi için eğer hava koşulları müsait olmaz ise tarihin değiştirileceği bildiriliyor.
1349425546_camera836665.jpgYapılacak olan doğa gezisi için seçilen mekan ise ülkemizin en güzel nadide mekanlarından Bolu olarak seçilmiş durumda. Gezi için yapılan plan ve gezilen yerler ise şu şekilde;

Yer: Bolu
Araç Yolculuğu: 2.5 saat
Yürüyüş Süresi: 2 saat
Parkur Durumu: Göynük'te şehir gezisi, Çubukgölü'nde göl çevresi
Uygun Mevsim: Sonbahardan yaza kadar
Zorluk Derecesi: Kolay

Kimler, Neden katılmalı?

Siz de yeni bir makine aldıysanız ve fotoğraf çekmeye çok hevesliyseniz, fakat bu konuda pek bir bilginiz yoksa, olan bilgileri çok önceden unutmuş iseniz bu eğitim tam sizlere göre olacak. Peki neler öğreneceksiniz?

1349425676_bolu-abant-golu.jpg
Yaratıcı potansiyelinizi serbest bırakmanıza yardımcı olmak için size fotoğraf temel bilgilerini, makinenizin özelliklerini ve Nikon fotoğraf makinelerinin arkasındaki teknolojiyi öğreten eğitmen. Nikon eğitmenleri makinenizin geniş bir yelpazedeki ayarlarını nasıl kullanmanız ve kişiselleştirmeniz gerektiği hakkında size tavsiyelerde bulunulacak. Kampanyanın detayları için buraya tıklayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.