Herkese 0.99 faizli 50 bin TL kredi müjdesi! - Page 1

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün kabine toplantısının ardından bazı açıklamalarda bulundu. Erdoğan 0.99 faizli kredi verileceğini açıkladı. Peki bu krediyi kimler alacak, hangi bankalar verecek ve ne kadar para kredi verilecek? Bu soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz.

Herkese 0.99 faizli 50 bin TL kredi müjdesi! - Page 2

Cunhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu akşam kabine toplantısı sonrası bazı açıklamalarda bulundu. Erdoğan, açıklamaları arasında vatandaşlara 60 ay vadeli kredi verileceğini açıkladı.

Herkese 0.99 faizli 50 bin TL kredi müjdesi! - Page 3

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  bu akşam düzenlenen kabine toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ''Binaların yalıtım çalışmalarında kullanılmak üzere, daire başına 50 bin liraya kadar, 60 ay vadeli ve 0,99 faiz oranıyla kredi imkanı getiriyoruz'' ifadelerini kullandı.

Herkese 0.99 faizli 50 bin TL kredi müjdesi! - Page 4

Peki bu kredinin ödemesi nasıl olacak? 0.99 faizle 50 bin TL kredi çektiğiniz zaman ödenecek olan miktar ne kadar olacak? İşte bu sorunun cevabı:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.