Heyecanla beklenen 20 film - Page 1

Efsane:
Efsane (Legend), aynı filmde bize 1 değil 2 Tom Hardy izlettirecek. Film, 1950-60 yıllarında İngiltere’deki en meşhur gansterlerden olan Ronnie ve Reggie Kray ikizlerin hayatını anlatıyor.

Vizyon Tarihi: 2 Ekim 2015

Heyecanla beklenen 20 film - Page 2

Straight Outta Compton:
80’li yıllara damgasını vuran N.W.A adlı Amerikan hip-hop grubunun hikayesini anlatan bu biyografik filmde Paul Giamatti, Aldis Hodge, Corey Hawkins ve grubun eski üyelerinden Ice Cube’ün oğlu O’Shea Jackson Jr. yer alıyor. Amerika’da bu hafta gösterime girecek filmin Türkiye vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Vizyon Tarihi: Belli değil.

Heyecanla beklenen 20 film - Page 3

The D-Train:
Lisede sınıfının en silik öğrencilerinden olan Dan ile popülerlerinden olan Oliver’ın yeniden vakit geçirme hikayesine odaklanan filmin kadrosunda Jack Black ile James Marsden yer alıyor.

Vizyon Tarihi: Belli değil.

Heyecanla beklenen 20 film - Page 4

Everest:
1996 yılında Everest’teki gerçek bir hikayeyi anlatan filmin kadrosu zenginliği ile göz kamaştırıyor. Nepal’de çekilen filmin kadrosunda Jake Gyllenhaal, Jason Clarke, Keira Knightly, Robin Wright, Josh Brolin ve Sam Worthington gibi birçok ünlü isim yer alıyor.

Vizyon Tarihi: 18 Eylül 2015

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.