Güncel

Hırsızın fotoğrafını çeken akıllı cüzdan!

Hırsızın fotoğrafını çeken Volterman adlı akıllı cüzdan, oldukça ilgi çekici özelliklere sahip.

Hırsızın fotoğrafını çeken akıllı cüzdan!

Günlük hayatta kullandığımız cüzdanlar, kimlik kartlarımızı, kredi kartlarımızı, paralarınızı ve her şeyi bizzat taşıdıkları için büyük önem taşıyor. Ama cüzdanlarımız akıllı veya güvenli olabilselerdi ne olurdu?

Volterman akıllı cüzdan, 512MB RAM, dahili bir kamera ve GPS gibi diğer teknolojilerin bir kısmıyla birlikte geliyor. Telefonunuzu şarj etmek için de kullanabilirsiniz veya Bluetooth ile eşleştirebilirsiniz, böylece cüzdanınızı bir yerde unuttuğunuzda sizi telefonunuz aracılığıyla bilgilendirebilir. Ve cüzdan kendisi isteğe bağlı olarak bir deri şarj yastığı ile kablosuz olarak şarj edilebilir.

Ancak bu dahili kamera en iyi özelliğidir. M-cüzdan "kaybolma" modundayken cüzdanınıza bakması halinde bir hırsızın resmini çekecektir. Bu özellik elbette isteğe bağlı olarak kullanılabiliyor. Volterman cüzdanın pil boyutları 2,000mAh ila 5,000mAh arasında değişiyor. Cüzdanın fiyatı ise 98 dolar.

Yorumlar
Erhan altun
Merhaba Hırsızın fotoğrafını çeken akıllı cüzdan fiyat?
Cevapla
Erhan altun
Merhaba Hırsızın fotoğrafını çeken akıllı cüzdan fiyat?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.