Güncel

Honor Türkiye Başkanı Kevin Kong oldu!

Honor, Huawei Grubundan güçlü bir ismi kadrosuna kattı. Honor Türkiye Başkanı Kevin Kong oldu. İşte detaylar!

Honor Türkiye Başkanı Kevin Kong oldu!

Türkiye’ye geçtiğimiz yıl başarılı bir giriş yapan Honor, Huawei Grubundan güçlü bir ismi kadrosuna kattı. Son görevinde Malezya pazarından sorumlu olan Kevin Kong başarılı kariyerinin ardından Honor’un Türkiye’deki büyüme stratejisine öncülük edecek.

Honor Türkiye Başkanı Kevin Kong oldu!

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı Honor, Şubat 2019 itibariyle Türkiye Başkanı olarak Kevin Kong’u atadı. Honor’un iş yönetimi ve büyüme operasyonuna liderlik yapacak olan Kong, daha önce Malezya pazarında yöneticilik pozisyonlarında bulundu.

Honor Türkiye’deki görevinden önce Huawei Grubunda uzun yıllar çeşitli pozisyonlarda çalışan Kevin Kong, 2014-2018 yılları arasında Malezya’da iş geliştirme ve müşteri grubu operasyonlarından sorumlu oldu aynı zamanda şirketin operasyon ve yönetim hedeflerini üstlenerek ülkede başarılı çalışmalara imza attı.

Kong, 2010-2014 yılları arasında Avusturalya’da Huawei Kıdemli Marka Yöneticisi olarak görev aldı. Bir akıllı telefon markası olan Honor, 2013 yılında Çin’de kuruldu. 4 yıl içinde 74 ülkede 80 milyondan fazla hayrana ulaşan Honor, dijital vatandaşlara internet için optimize edilmiş ürünlerle en yeni teknolojiyi, yenilikçi işlevleri ve üstün kullanıcı deneyimini sunmak için aralıksız çalışıyor.

Gençlerin hayallerini gerçekleştirebilmeleri için yaratıcılıklarını beslemek ve onları harekete geçirmeyi hedefliyor. En yeni teknolojiler ve yenilikleri müşterilerine sunabilmek için, “For the Brave / Cesurlar için” sloganında olduğu gibi farklı bir çizgi izleyerek cesaretini ortaya koyuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.