Güncel

HP Ankara'ya ilk teknoloji mağazasını açtı!

HP firması, yapılan törenle ilk mağazasını Ankara'da açtı.


HP, global deneyimini yerel bayi ağının gücüyle birleştirerek, Ankara’daki ilk teknoloji mağazasını 22 Şubat Cuma günü Armada 2 Alışveriş Merkezi’nde yapılan törenle Ankara'da açtı. HP Teknoloji Mağazası’nın açılmasıyla birlikte tüketiciler en son HP ürün ve teknolojilerine doğrudan erişebilecek.  HP Teknoloji Mağazasının açılışı, HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu (PPS) Ülke Müdürü Ertuğ Ayık, 4S Bilgi Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Melih Akyılmaz, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu, AK Parti Elazığ Milletvekili Necati Çetinkaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Alev Dedegil ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci tarafından yapıldı.

Türkiye'deki 200'e yakın iş ağıyla bilgisayar ve yazıcı segmentinin lider şirketleri arasında yer alan HP yeni mağaza yapılanması kapsamında Elazığ, Adana, Afyon ve Gaziantep'teki yatırımlarının ardından Ankara'ya da bir HP Teknoloji Mağazası kazandırdı. Ankara'daki mağaza ile HP'nin Türkiye'deki teknoloji mağaza sayısı 5'e yükselmiş oldu.

1361552710_hpacilis.jpg

HP Teknoloji Mağazasının açılışı, AK Parti Milletvekilleri Abdülkadir Aksu, Necati Çetinkaya ve Alev Dedegil'in yanı sıra,  Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci'nin de katıldığı törenle yapıldı. Törende kurdele kesimi, HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu (PPS) Ülke Müdürü Ertuğ Ayık, 4S Bilgi Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Melih Akyılmaz, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu, AK Parti Elazığ Milletvekili Necati Çetinkaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Alev Dedegil ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci tarafından gerçekleştirildi.

Doğru ürün, doğru fiyat

Açılışta konuşan 4S Bilgi Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Melih Akyılmaz, Ankara'nın ilk HP mağazasını açmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek şunları söyledi:  "Armada alışveriş merkezinde yer alan mağazamız ürün çeşitliliği ve fiyat politikasıyla dikkat çekiyor. En son teknoloji ürünleri, en zengin tüketici deneyimiyle sunma  sloganıyla yola çıktık. Başkentlilerin en son teknolojiye ulaşabilecekleri bir alan sunma hedefindeyiz. Mağazanın içinde servis biriminin bulunması ise müşterilerimiz için önemli bir avantaj olacak."

HP Ankara Teknoloji Mağazası'nın 120 metrekareye yayılan alanında, bilgisayar ürünlerinden evde yazdırma teknolojilerine kadar, HP'nin geniş ürün ağında yer alan son ürün ve teknolojiler müşterilerin beğenisine sunulacak.

HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık, Ankara'daki açılışla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "HP Teknoloji Mağazaları'nı, müşterilerimize teknoloji tutkumuzu aktarabileceğimiz samimi ve davetkâr bir ortam oluşturma fikrinden yola çıkarak hazırladık. Bu nedenle müşterilerimize teknolojiden çok yaşam deneyimi ve hayatı kolaylaştıran fırsatlar sunuyoruz. Anadolu'ya perakende kanallarımız yoluyla ulaşıyor, bölgedeki kullanıcılarımıza HP tecrübesini yaşatabileceğimiz, onlara daha fazla teknoloji sunabileceğimiz deneyim merkezleri inşa ediyoruz. Bu sayede Anadolu'daki tüketicilerin de HP markasıyla daha yakın iletişime geçebilecekleri, teknolojinin özel veya iş hayatlarındaki yeriyle ilgili kapsamlı bilgi alabilecekleri mekânlar oluşturmaya gayret ediyoruz".

Yorumlar
Gakko
Elazığa ve Malatyaya açın da siz niye bele edisiz.
Cevapla
Gakko
Elazığa ve Malatyaya açın da siz niye bele edisiz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.