Güncel

HP Çözüm ve Deneyim Merkezi'ni araştırdık.

HP Çözüm ve Deneyim Merkezi yardımınıza koşuyor.


Aralık 2011'de Avrupa bazında ilk olarak İstanbul'da başlatılan ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanmasını hedefleyerek açılan HP Çözüm ve Deneyim Merkezi, açıldığı günden bu yana yirmi bin HP müşterisine onarım hizmeti, danışmanlık, ücretsiz arıza tespiti ve ücretsiz eğitim hizmetleri sundu.
1369907365_istanbul-gallery-8tcm1801387596.jpg
HP Çözüm ve Deneyim Merkezi, HP bilgisayarları ile ilgili desteğe ihtiyaç duyan tüm  müşterilerinin en güvenilir çözüm adresi olarak öne çıkıyor. HP Care Pack Servisleri ile HP bilgisayarların garantisi 1 yıl uzatılabiliyor. Perfomance Plus Servisi ile HP müşterilerinin bilgisayarlarını en iyi performansta kullanmalarını sağlarken, Veri Taşıma Servisi ile kişisel verilerin bir başka ortama taşınmasındak olaylık sağlıyor.

HP Teknoloji Uzmanları, HP müşterilerinin kullandıkları cihazların teknolojilerine dair bilgilendirmek ve eğitmek için ücretsiz grup eğitimleri düzenliyor. Salı günleri HP Bilgisayarınızı Tanıyın etkinliğinde HP kullanıcılarına bilgisayarlarını nasıl daha iyi ve performanslı kullanacaklarını aktarırken, Perşembe günleri ise Windows 8 eğitimleri veriliyor.

Bu eğitimlere katılmak için burdan bilgi alabilirsiniz.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.