Güncel

HP’den duvar sanatları

Basın Bülteni: HP’nin İç Mekan Tasarım alanı için geliştirdiği yeni “duvar sanatı” çözümleri tanıtıldı.

HP’den duvar sanatları

Harika ve sanatsal duvar tasarımları ticari ve yaşamsal alanlarda günden güne daha çok kullanılıyor. Başta perakendecilik olmak üzere ticaret odaklı pek çok sektörde duvar dekorasyonu için sunulan yaratıcı ve düşük maliyetli çözümler tasarımcıların işlerini kolaylaştırıyor.

Dijital baskı lideri HP, iç dekorasyon,  duvar sanatları, duvar kaplamaları ve tekstil baskı alanlarındaki en yenilikçi çözümlerini 25 Nisan Perşembe günü İstanbul Ritz Carlton Otel’de yapılan bir etkinlikle kamuoyuna tanıttı.

HP Latex Yazıcılar Türkiye, İsrail  ve Yunanistan’dan Sorumlu Satış ve İş Geliştirme Müdürü Velda Avad ile HP EMEA Duvar Kaplama Çözümleri İş Geliştirme Müdürü Terence Raghunath ve  HP Geniş Formatlı Yazıcılar Uygulama ve İş Geliştirme Uzmanı Roman Barba’nın katıldığı etkinlikte, duvar tasarımları için geliştirilen ve bulut üzerinden çalışma, hızlı sonuç ve üstün kalite gibi avantajlar sunan HP WallArt  çözümünün ayrıntıları katılımcılarla paylaşıldı.

1366971516_hpvelda.jpg

Müşteriye özel bulut tabanlı baskı: WallArt

HP dijital baskı çözüm portföyünün öncelikli bileşenlerinden biri olan WallArt, duvar kaplama tasarımlarının avantajlarından yararlanmak isteyenler için mükemmel bir araç olarak öne çıkıyor. Baskı hizmeti sağlayıcıları ve tasarımcılar, çözümün bulut tabanlı olması ve hızlı çalışması sayesinde tasarımlarını anında müşterileriyle paylaşabiliyor.  Ek bir yazılım veya altyapı desteği gerektirmeyen bulut tabanlı HP WallArt Çözümü, müşteri yorumlarına ve onaylarına izin vererek tüm tarafların sürece dahil olmasına fırsat tanıyor.

1366971601_hpdesignjetl285002.jpg

Su bazlı latex mürekkepler maliyetleri düşürüyor

Tasarım stüdyoları ve Baskı Merkezleri  için ideal olan uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli HP Latex Designjet L26500 ve L28500 Yazıcı serileri, müşterilerin kısa zamanda doğrudan üretim ortamlarına dahil olmalarını ve prova baskısı almalarını sağlıyor. HP Scitex LX600 ve LX850 Endüstriyel Yazıcılar da özelleştirilmiş duvar kaplamalarının yüksek hacimli üretimlerinde, geniş renk gamı ve canlı renkleriyle ön plana çıkıyor. Bu yazıcılar kısa süreli üretim hızları, çift rulo seti seçeneği ve yazıcıdan kuru ve kullanıma hazır olarak çıkan baskılarla müşterilerin verimliliklerini artırırken aynı zamanda işletme maliyetlerini de  azaltıyorlar.

HP’nin  prova baskı ve üretime yönelik  yazıcıları ise, HP Latex mürekkepleriyle birlikte müşterilere iç mekân hava kalite sertifikalarıyla onaylanmış bir rekabet avantajı sağlıyor. Bu mürekkepler kokusuz baskı üretme özellikleri nedeniyle konutlar, sağlık alanları, çocuk yuvaları  ve diğer hassas ortamlar için ideal. GREENGUARD sertifikasına sahip HP Latex mürekkepli baskıları, AgBB kriterlerine uygunluk ve UL Sürdürülebilir Ürün Sertifikası'nı elinde bulundurması açısından da dikkat çekiyor.

1366971705_hpterryveldaroman.jpg

Müşteri tasarımcılığı ön planda

Etkinlikle ilgili açıklamalarda bulunan HP Sign & Display MEMA Pazar Geliştirme Müdürü Yeliz Alaman şunları söyledi: "Ticari, perakende ve konut pazarlarında aktif tüketiciler ve tasarımcılar, hem işyerlerinde hem de evlerinde kişisel zevklerini ve değerlerini yansıtacak yeni yollar arıyor, her geçen gün daha özgün dekorasyonlara sahip olmak istiyorlar. HP olarak, PSP ve duvar kaplama üreticilerinin tüketicilerinden gelen bu talebe en iyi şekilde yanıt vermelerini sağlıyor, sunduğumuz maliyet avantajıyla fark yaratıyoruz. Dünyanın en önemli tekstil ve iç dekorasyon fuarı Heimtextil'de ünlü tasarımcı Karim Rashid ile yapılan işbirliği sayesinde standımızı dijital dünyaya açılan bir portal haline dönüştürdük. HP teknolojilerini kullanarak ilham veren, farklı ve özgün tasarımları kısa sürede özel tasarımlı reprodüksiyonlar haline getirdik. Yaşadığımız dünya giderek daha fazla görselliğe ve bilgiye meraklı bir hale geliyor. Bu ortamda süslemeler bir iletişim yöntemi olarak karşımıza çıkıyor ve kullanılan objelere, yüzeylere, malzemelere doku, boyut, desen, derinlik ve ruh katıyor. HP'nin dijital baskı teknolojisi sayesinde desenleri envai çeşit değişik alana uygulamak,  modernleşmenin yarattığı düz dünyaya duygu ve anlam katmak ise bizim elimizde.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.