Güncel

HTC bu haberi yalanladı!

HTC'den Çin için mobil işletim sistemi çıkaracağı haberlerine açıklama geldi.

HTC bu haberi yalanladı!

Hatırlarsanız sizlere HTC’nin Çin’e özel mobil işletim sistemi geliştireceğini duyurmuştuk. HTC bu haberler için sitemize bir açıklamada bulundu ve öyle bir niyetlerinin olmadığını söyledi.

1377855354_1377696716htc.jpg

Aşağıda yapılan açıklamayı inceleyebilirsiniz.

“HTC MOBİL İŞLETİM SİSTEMİ ÇIKARIYOR!” HABERLERİ HAKKINDA AÇIKLAMA

HTC olarak Çin’e özel bir işletim sistemi geliştirme çalışmamız mevcut değildir. Bununla birlikte Çin hükümeti, operator ortaklarımız ve tüketicilerimize zaman ayırmak akıllı telefon alanındaki ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek adına bizim için önemlidir. Bu durum yeni teknolojilerin geliştirilmesi de dahil olmak üzere çok çeşitli konuları içermektedir.

Yorumlar
Misafir
konuyla alakası yok ama teknolojioku sitesini kınıyorum haber illa telefon haberimi olması gerekiyor. veya yazılım bölmündeki haberlerin illa windowsla alakalı bir habermi olması gerekiyor. sanki bu sitede bir ayrımcılık var gibi geldi örneğin yazılım bölmünde bu haber http://www.teknolojioku.com/haber/ubuntu-xperia-z-tablette-calisti-video-13728.html eğer bu yazılım akıllı telefona yüklenseydi kesin telefon bölmünde olurdu. dikkatimi çekti yazılım bölmünde çoğunlukla windows ağırlıklı haberler var neden linux ağırlıklı haber yok madem linux düşmanlığınız var neden android linux un haberlerini yapıyorsunuz oda linux. yapıyorsanız bütün linux sürümlerinin haberlerini verseniz olmazmı geçende şu haber başlığını yayınladınız OS X uygulamaları yolda! unix nezaman linux oldu ben sizin kadar bilgili değilim ama saf ta değilim elimden geldikçe bazı şeyleri tekip ediyorum lütfen linux la alakalı dahacok haber ama düzgün haber verin yanlışlık olabilir düzeltmek sizin elinizde
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.