1.Botlarla Yaşamak


Huawei’nin Global Endüstri Vizyonu (GIV) tahminine göre 2025 yılına kadar, algısal yapay zeka ve ağ teknolojilerinin gelişimi ile akıllı yerli robotların insanlar tarafından benimsenme oranı % 14'e ulaşacak.

2. Üstün Görüş


Huawei Global Endüstri Vizyonu (GIV), 5G kullanımının yaygınlaşması ile birlikte 2025 yılına kadar AR / VR kullanan şirketlerin oranının yüzde 10’a yükseleceğini tahmin ediyor.

3.Sıfır Arama


Birçok alanda kullandığımız ve verileri işleyebilen sensörlü cihazların kullanımı her geçen gün artış gösterirken 2025 yılına kadar akıllı kişisel dijital asistanların kullanım oranının % 90'a ulaşacağı Huawei Global Endüstri Vizyonu (GIV) çerçevesinde öngörülüyor.

4. Akıllı Sokaklar


GIV 2025 yılına kadar, dünyadaki araçların % 15'inde nesnelerin interneti teknolojisi kullanımı sayesinde araçların birbirleri ve çevreleri ile iletişim kurarak ulaşım konusundaki sıkıntıların daha kolay çözülebileceğini öngörüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.