2013 Buick LaCrosse
Buick LaCrosse'daki HUD, Lexus GS ve BMW 3'deki özelliklerin aynısını taşıyor, ancak bazı ilginç ek işlevlere de sahip. Tipik hız göstergesi ve navigasyon yönleri dışında farlarınızın ve sinyallerinizin açık olup olmadığını görebiliyor, telefonunuzun çaldığını, dışarıdaki havanın sıcaklığını ve yönünüzü ön camınızdan öğrenebiliyorsunuz.


Bu bilgilerin hepsi tabi ki aynı anda değil belirli aralıklarla gösteriliyor.

2012 BMW 3
2012 BMW 3 serileri, birçok arabadakinden daha gelişmiş bir HUD'a sahip. 3x6 inç'lik renkli ekran, araç uyarılarını, hız sensörü ayarını ve navigasyon işaretlerini gösteriyor. Lexus GS'dekinin tersine, 2012 BMW 3 parlaklığını ortam ışığına göre otomatik olarak ayarlıyor.

2013 Ford Fusion
Araçtaki HUD konsepti, sadece çarpışma uyarısı için kullanılıyor. Çarpışma anından önce arabanın motoru yavaşlıyor ve otomatik olarak frene basılıyor. Camınızda ise frene basmanızı söyleyen bir kırmızı çizgi beliriyor.

2013 Lexus GS
Piyasadaki en gelişmiş HUD'lardan birine sahip olan 2013 Lexus GS, hızınızı ve arabanızın eco modunu ölçen bir çubuğu ön camınızda görüntülüyor. HUD'u spor moduna aldığınızda RPM seviyesini görebiliyorsunuz. GS, navigasyon oklarını gösterebilecek yeteneklere de sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.