Güncel

ICT Summit Now Bilişim Zirvesi'nde konuşmacılar netleşiyor

Interpromedya’nın bu yıl 13.’sünü düzenlediği “ICT Summit NOW Zirvesi” adıyla anılacak en büyük bilişim zirvesi, 24- 26 Eylül 2013 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.


Yakın gelecekte farklı sektörlerde ve gündelik hayatta kullanıma girecek yeni teknolojileri vurgulayan “Daha hiçbir şey görmediniz!” sloganını sahiplenen Zirve’de keynote konuşmacılar belli olmaya başladı. Zirve, bilişim ve işletme konularında dünyanın en önemli isimlerinden bazılarını konuk edecek.

Intel’in Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nin başkanlığını üstlenen ayrıca İktisadi Kalkınma ve İşbirliği Örgütü’nde Teknoloji Komitesi Başkan Yardımcılığı ve TÜSİAD’da Teknoloji ve İnovasyon grubu yöneticiliği görevlerini yürüten Ayşegül İldeniz zirvede, şimdi ve gelecekte   “sıçrama etkisi“ üzerine konuşacak ve geleceğe dair şimdiye kadar söylenmemiş yepyeni bir bakış acısı sunacak.

1373456899_aysegulildeniz-1.jpg1373456914_petersommermatt01.jpg

Birçok ulusal güvenlik, ulusal endüstri ve akademik komitelerde bulunan IBM AR-GE Stratejisinden Sorumlu Başkan Yardımcı Zachary Lemnios, katılımcılara güvenli dünya vizyonunu aktaracak.

Günümüzün ve geleceğin en çarpıcı konularından biri olan siber güvenlik alanında nasıl proaktif olunacağı hakkında bilinmeyenleri anlatacak.

Şirket içerisinde gereksiz e-posta trafiğini önleyerek verimli ve üst düzey iletişime olanak tanıyan kurumsal sosyal iletişim yazılımı BlueKiwi’nin CEO’su Robert Shaw, “Y kuşağının en çok çalışmak istediği ofislerdeki yeni çalışma biçimleri nasıl olmalı?” sorusunun yanıtlarını verecek. Geleceğin çalışma ortamları konusunda vizyoner bir sunum gerçekleştirecek.

1373456945_michel-combes.jpg1373456957_robert-shaw.jpg

Siber Savaş, içinde bulunduğumuz digital çağda hem büyük bir meydan okuma hem ciddi bir panik kaynağı. London of School of Economics Siber Güvenlik Uzmanı Prof. Peter Sommer zirvede, “Siber Tehditi Değerlendirmek” başlıklı konuşmasını gerçekleştirecek.

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden birinin yöneticisi olan Alcatel Lucent CEO’su Michel Combes, görevinin ilk yılında İstanbul’da 3 kıtadan gelen profesyonellerle buluşacak. 

1373456986_zacharyjlemnios.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.