Güncel

IDC “Akıllı Çözümler Konferansı”nın açılışını BT liderleri ile gerçekleştirdi

18 Kasım 2014'te yapılan Akıllı Çözümler Konferansı ile ilgili detaylar bu haberde

IDC “Akıllı Çözümler Konferansı”nın açılışını BT liderleri ile gerçekleştirdi

International Data Corporation (IDC) modern işletmelerin BT ortamlarına çözüm odaklı bir bakış sunan benzersiz yeni konferansının lansmanını gerçekleştirdi. Etkinlikte; günümüzün rekabetçi işletmeleri için hızla büyüyen alanları kapsayan iletişim ve işbirliği teknolojileri, analitik ve büyük veri, mobilite, dönüşümsel uygulamalar, akıllı yazılım çözümleri gibi uygulamalar görücüye çıktı.

Akıllı Çözümler Konferansı, kendi kurumları içindeki dönüşüm stratejilerinin oluşturulmasından sorumlu olan BT yöneticileri ve karar verici üst düzey kitlenin ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmıştır. Akıllı çözüm alanının önde gelen tedarikçi firmaları, ihtiyaç duyulan talep yönlü bakış açısını aktarmak için konferansta yer alıp, bölgede uygulanan ve uyarlanan en güncel küresel akıllı çözümler uygulamalarını toplantının merkezine taşımışlardır.

1416406637_meeting-room-2.jpg

IDC Türkiye Ülke Müdürü Nevin Çizmecioğulları; Türkiye'de kurumların odak noktasının operasyonel verimliliği, maliyet kontrolü ve süreç optimizasyonunu artırmak yönünde olduğunu belirtmiştir. Gelişen BT ihtiyaçları; yeni BT mimarisi yaratmak için kurumları zorlamakta ve günümüzün BT sektörünü, dönüşümsel bilgi teknolojilerini şekillendirmeye yöneltmektedir. ‘Akıllı Kurumlar için BT Dönüşümü’ başlığı altındaki IDC Konferansı; günümüzün BT liderlerini etkileyen tüm anahtar yazılım merkezli konulara yönelip, etkili ve uzun vadeli BT stratejileri ile yeni nesil kurumsal yazılım çözümleri geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

1416406613_intel-yalim-eristiren.jpg

Bilgilendirici farklı sunumlar, interaktif panel oturumları ve müşteri deneyimleri paylaşımları ile konferans programı genel trendler, dinamikler, beceri gereksinimleri, yaşanan zorluklar, engeller ve uygulama stratejileri üzerine odaklanmıştır. Sektörün uzman konuşmacıları ve sektörün önde gelen tedarikçilerinin, yeni çağda geleceğe yön veren “Nesnelerin Interneti” konusundaki düşüncelere yer verdikleri bu toplantı benzer içerikle 20 Kasım günü Ankara’da Sheraton Otel ve Konferans Salonunda tekrarlanacak. 

1416406599_microsoft-gokben-utkun.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.