Güncel

IDC Türkiye Sektör Ödülleri Başvuruları Başladı!

IDC tarafından bu yıl ilk kez 3 ayrı sektör için düzenlenen "Sektörel Teknoloji Ödülleri" başvuru maratonu başladı.

IDC Türkiye Sektör Ödülleri Başvuruları Başladı!

International Data Corporation (IDC) tarafından bu yıl ilk kez 3 ayrı sektör için düzenlenen "Sektörel Teknoloji Ödülleri" başvuru maratonu başladı. 2015 ve 2016’da kurumların arasında hızla gelişen rekabet dijitalleşmeyi daha da ön plana çıkardı. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurumların teknoloji odaklı dönüşümüne tanık olduk ve bu dönüşüm halen devam etmekte. IDC’nin 2016 Nisan ayında gerçekleştirdiği CIO anketine göre CIO’ların %55’i dijital kurumlarının dönüşüm yolculuklarını başlatmış durumda ve bu kurumların bazıları başarı hikayelerini dile getirmeye başladı.
Bu bağlamda, Finans, Endüstri ve Perakende sektörlerinde yenilikçi kuruluşlar arasında yer aldığına inanan ve Türkiye'deki diğer kurumlara örnek olabilecek projelerini paylaşmak isteyenler 26 Ağustos tarihine kadar başvurularını online olarak yapabilecekler. Teknoloji ödülleri için başvurular aşağıdaki kategorilerde gerçekleştirilecek.

Finans Teknoloji Ödülleri kategorileri; Büyük Veri ve Analitik, Kurumsal Bankacılık, Müşteri Deneyimi, Altyapı, Kurumsal Dönüşüm, Finansal Tabana Yayılma, Finansal Kurum ve Ticari İşletme İş Ortaklıları, Yönetişim, Risk ve Uyum, Güvenlik ve Hile / Suistimal Yönetimi, Teknoloji Servis Sunumu, Dijital Kanallar, Dijital Olmayan Kanallar (Dijital olmayan, geleneksel kanallar).

1469540390_finans300x250banner-01.png
Endüstri Teknoloji Ödülleri kategorileri; Büyük Veri ve Analitik, Müşteri Deneyimi, Altyapı, Kurumsal Dönüşüm, Nesnelerin İnterneti, Mobilite

1469540375_endustri300x250banner-01.png
Dijital Perakende Ödülleri kategorileri; Büyük Veri ve Analitik, Müşteri Deneyimi, Altyapı, Kurumsal Dönüşüm, Güvenlik ve Güvenlik ve Hile / Suistimal Yönetimi, Teknoloji Servis Sunumu, Çoklu-Kanal Çözümleri, Dijital Kanallar
Ödül kategorileri ile dijital transformasyon sürecinde sektörün gelişmesine yön verecek yenilikçi projelerin ödüllendirilmesi amaçlanmaktadır.

1469540336_perakende300x250banner-01.png

Başvurularınızı, etkinlik sayfasındaki "Awards" sekmesinden yapabilirsiniz.


Endüstri 4.0 Konferansı
Finans Teknoloji Konferansı
Dijital Perakende Konferansı

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.