Güncel

İki yıldır ilişki yaşayan çift kardeş çıktı! Video TikTok'ta viral oldu

İnternette he gün karşımıza ilginç olaylar çıkmaya devam ediyor. Bu sefer de iki yıldır ilişki yaşayan bir çift kardeş olabileceklerini keşfetti. İşte detaylar.

İki yıldır ilişki yaşayan çift kardeş çıktı! Video TikTok'ta viral oldu

TikTok'ta bir çift, iki yıllık bir ilişkiden sonra akraba olma ihtimallerinin olduğunu açıkladıktan sonra viral oldu. Carley ve Mercedes olarak bilinen kullanıcılar, bu haftanın başlarında sosyal medya platformuna kendilerinin bir videosunu, üst üste bindirilmiş bir metinle yayınladılar: Videoda "Biriyle çıkmaya başladıktan iki yıl sonra, annelerinizin ikisinin de aynı adamla yattığını öğrendiğinizde" ifadesini kullandılar.

İki yıldır ilişki yaşayan çift "kardeş olduklarını" öğrendi!

Çift, 10 milyondan fazla izlenen ve 9 binin üzerinde yorumun bulunduğu videoya "DNA testi yaptırmalı mıyız?" başlığını attı. ardından #siblingsordating hashtag'i kullanıldı. Kullanıcılar, aralarındaki  benzerlik yüzünden hızlı bir şekilde viral oldu.  Çift, orijinal gönderiye, Cuma sabahı sipariş ettikleri DNA testinin "yarın geleceğini" belirten bir video da dahil olmak üzere birkaç takip videosu ekledi.

Bazıları ise bunun viral olmak için yapılmış bir oyun olduğunu düşünüyor. Zira bazı kullanıcılar aralarında benzerlik bile yok yorumlarını yaptı. Başka bir kullanıcı, "Bu hesabın hâlâ sahte olduğunu ve aslında akraba olduğunuzu düşünüyorum" yorumunu ekledi. Henüz DNA sonuşları gelmiş değil ve sosyal medya hesabın gerçek mi yoksa sahte mi olduğu yönünde ikiye bölünmüş durumda. Siz  bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Zira insanlar artık viral olmak için her şeyi yapıyor. Sizce gerçekten ilişki yaşıyorlar mı yoksa sosyal medya için bir projeden mi ibaretler? Yorumlarda bize yazmayı unutmayın.

Yorumlar
Serkan
Neyle yapıyolarmış o işi? Bakkaldan soda alıp şişeyle mi takiliyorlarmiş? Ne mal insanlar var ya...
Cevapla
Serkan
Neyle yapıyolarmış o işi? Bakkaldan soda alıp şişeyle mi takiliyorlarmiş? Ne mal insanlar var ya...
Cevapla
Birisi
Çokmu önemli bu haberleremi kaldık habermi bitti magazinciliğe soyundunuz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.