2. Aynı Odaya Kapatıldığı Kediler ve Köpekler Tarafından Büyütülen "Havlayan Kız"
2009'da Natasha isimli Rus bir kız, dört ayak üzerinde yürür, diliyle su içer, ve iletişim kurmak için havlar bir halde bulundu. Polis, kızın tüm hayatının o odada kilitli bir vaziyette geçirdiğini anladı. Oda soğuktu, suyu yoktu. Bulunduğunda anadilinde konuşamıyordu minik kız. Bunun yerine zıplayıp havlıyordu. Annesi ve babası onunla 2 sene boyunca iletişime geçmemişti. Daha sonra tutuklandılar.

3. Ufak Bir Apartmanda Kuşlar Tarafından Büyütülen Çocuk
2008'de, 7 yaşındaki bir erkek çocuğu kuşlarla dolu ufak bir apartmanda bulundu. Bu çocuk da bütün hayatını burada geçirmiş. Annesi onunla hiç konuşmamış, ona bir hayvan gibi davranmış. (Ne anneler var... ) Çocukcağız bulunduğunda konuşamıyormuş. Sadece cikleyip kollarını bir kuş gibi çırpıyormuş.

4. Kediler Tarafından Bakılan Arjantinli Çocuk
2008'de Arjantin polisi terk edilmiş ve etrafında 8 kedi olan bir çocuk buldu. Kediler onu soğuk kış günlerinde üstüne çıkarak ısıtıp hayatta tutmuş, kirlerini yalayarak temizlemişlerdi.

5. Kurt İninde Bulunan Erkek Çocuğu
2007'de bir hastanenin çalışanları bir kurt ininde bu çocuğu bulmuşlar. Ona Lyokha ismini vermişler. O da kurt özelliklerine sahipmiş haliyle. Dişleri ve tırnakları tıpkı onlarınkine benzemiş.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.