İlginç icatlar, alışılmamış yiyecekler ve yaşam tarzlarıyla Japonya

İlginç icatlar, sıradışı kostümler, alışılmamış yiyecekler ve yaşam tarzlarıyla şaşırtan bir çok insanın yaşadığı Japonya'dan en ilginç kareler
İlginç icatlar, alışılmamış yiyecekler ve yaşam tarzlarıyla Japonya - Page 1
Osaka kentinde ana yolun içinden geçtiği bir bina mevcut. Osaka'daki Gate Tower binasının 5. Katı ile 7. Katı arasından kara yolu geçiyor.
İlginç icatlar, alışılmamış yiyecekler ve yaşam tarzlarıyla Japonya - Page 2
Evet Japonya'da profesyonel bir meslek olarak kabul gören ve "Oshiya" adı verilen bu görevliler metroların yoğun olarak kullanıldığı sabah ve akşam saatlerinde insanları metroya sığdırabilmek için itiyorlar. Yani asıl görevleri metroda en ufak bir boşluk kalmamasını sağlamak.
İlginç icatlar, alışılmamış yiyecekler ve yaşam tarzlarıyla Japonya - Page 3
Japonya'da otomatik makinelerden her şeyi satın alabilirsiniz. Dilimlenmiş elmadan kadın iç çamaşırına kadar her şeyi bu otomatlardan alabiliyorsunuz. Üstelik otomatlar ülkede oldukça yaygın durumda.
İlginç icatlar, alışılmamış yiyecekler ve yaşam tarzlarıyla Japonya - Page 4
Titanik faciasından kurtulan Japon ölmediği için korkak kabul edildi. Samuray ruhuna aykırı hareket ettiği düşünülen Masabumi Hosono medya ve halk tarafından korkak kabul edildi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.