Güncel

İlk 'House of the Dragon' bölümünü YouTube'da ücretsiz olarak izleyebilirsiniz!

Game of Thrones hayranlarının seveceği bir yapım olan House of the Dragon için müjdeli haber geldi.

İlk 'House of the Dragon' bölümünü YouTube'da ücretsiz olarak izleyebilirsiniz!

Game of Thrones finali ile hayranlarını ciddi anlamda hayal kırıklığına uğrattı ancak şimdi devam serisi bu durumu telafi etmeye geliyor. Hayranlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan, yeni spin-off şovu House of the Dragon'u izlemek için HBO Max'e kaydolmak zorunda değilsiniz. Zira HBO ilk bölümü YouTube'a ücretsiz olarak sundu.

Game of Thrones devam şovu (şu anda HBO Max'te 4K HDR olarak yayınlanıyor). Yapım Game of Trhones olaylarından 200 yıl önce geçen bir hikayeye odaklanıyor. House of the Dragon, House Targaryen'e odaklanıyor, bu da ejderha sevenlerin hoşuna gidecek bir detay.

İlk 'House of the Dragon' bölümünü YouTube'da ücretsiz olarak izleyebilirsiniz!

İlk 'House of the Dragon' bölümünü YouTube'da ücretsiz olarak izleyebilirsiniz! - Resim : 1

Söz konusu bölümü YouTube üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz ancak bölümABD ile coğrafi olarak kısıtlanmış gibi göründüğünü belirtmekte fayda var. Bu arada, farklı bir fantezi tadı arıyorsanız, The Lord of the Rings: The Rings of Power'ın ilk bölümleri Amazon Prime'a geldii.

Game of Thrones hayranlarının kaçırmaması gereken bir yapım olan House of the Dragon için henüz sadece iki bölüm yayınlandı. Ancak yapım şimdiden ciddi anlamda rekor kırmış durumda. Bu kapsamda beklentileri karşıladığını söyleyebileceğimiz dizi gelecek bölümleri ile de beklentileri artırıyor. Siz de fantastik dünyaların hayranıysanız bu yapımı kaçırmamanız gerek diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.