İlkokulda resim dersinde çizilen bahçe içindeki Ev ile ilgili 11 bilgi - Page 1

3. Ön tarafında iki penceresi ve muhtemelen arka tarafında da simetrik iki penceresi vardır.

Ön tarafında iki penceresi ve muhtemelen arka tarafında da simetrik iki penceresi vardır.

İlkokulda resim dersinde çizilen bahçe içindeki Ev ile ilgili 11 bilgi - Page 2

4. Kapısı genellikle çift kanatlı olmasına karşın tek kanatlı da olabilir.

Kapısı genellikle çift kanatlı olmasına karşın tek kanatlı da olabilir.

İlkokulda resim dersinde çizilen bahçe içindeki Ev ile ilgili 11 bilgi - Page 3

5. 2+1 olması muhtemeldir ancak ev o kadar dardır ki 2+1 dubleks bu evlerin kullanım alanları 55 metre kareyi geçmez ve yine olasıdır ki evin tuvaleti falan bahçededir.

2+1 olması muhtemeldir ancak ev o kadar dardır ki 2+1 dubleks bu evlerin kullanım alanları 55 metre kareyi geçmez ve yine olasıdır ki evin tuvaleti falan bahçededir.

İlkokulda resim dersinde çizilen bahçe içindeki Ev ile ilgili 11 bilgi - Page 4

6. İlk bakışta göze hoş gelen bir yapısı, tüten bir bacası, geniş pencereleri olsa, günün her saati ışık alıyor gibi dursa, bahçesiyle, çitleriyle, bahçesinde oynayan çocuklarla (ki iki kişidir genelde) huzurlu bir ortam sunsa da evin darlığı sıkıntı verici boyuttadır.

İlk bakışta göze hoş gelen bir yapısı, tüten bir bacası, geniş pencereleri olsa, günün her saati ışık alıyor gibi dursa, bahçesiyle, çitleriyle, bahçesinde oynayan çocuklarla (ki iki kişidir genelde) huzurlu bir ortam sunsa da evin darlığı sıkıntı verici boyuttadır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.