İnanamayacağınız 10 İlginç Tesadüf - Page 1

Dük Aosta canına susamış olacak ki hayatını değiştirecek bir karar verir ve Prenses Maria Del Pozzo ile evlenmek ister ama bilmemektedir ki hanım ablamız tam bir felaket parotoneri. Sonra evlenirler size sadece bir ay içinde yaşananları yazacağım: Sarayın başkapıcısı, boğazını kesti. Nikah törenine hazırlanan albay, güneş çarpmasından öldü. Balayı trenine yol veren istasyon görevlisi, trenin altında kalıp öldü. Başyaver, attan düşüp öldü. Muhafızların komutanı, kendini vurdu. Üstelik evlilikleri 7 ay sürmüştür kalan yedi ayda acaba neler oldu diye sormadan edemiyor insan.

İnanamayacağınız 10 İlginç Tesadüf - Page 2

Sinemaya heyecan katan Irwin Allen abimizi umuyorum ki hepiniz tanımışsınızdır. En göze çarpan üç filmi ise Poseidon Adventure, Towering Inferno ve When Time Run Out. Lanetli filmler desek yanlış olmaz herhalde. Poseidon Adventure batan bir transatlantiğin hikayesini anlatmaktadır bu filmden kısa bir süre sonra Queen Elizabeth Transatlantiği okyanusun serin sularına gömülmüştür. Towering Inferno yanan bir gökdelende ki insanları konu alan bir filmdir ve bu filmin ise etkisi hemen görülmüştür gala gecesi Brezilya'da üç gökdelen yandı. When Time Run Out ise bir volkan patlamasını anlatan bir filmdir ve merkalanmayın bu da lanetini göstermiş sadece iki hafta sonra St. Helen volkanı patladı. Kendisinden bir daha felaket senaryolu filmler çekmemesini istiyoruz.

İnanamayacağınız 10 İlginç Tesadüf - Page 3

Bundan yıllar yılı önce İngiltere bir çılgınlık yapıp Drakula uyarlaması bir film çekmiştir. Gala gecesi artık kapıya dayanmıştır fakat ortada bir sorun var film makaraları hala gösterime gelmemiştir. Yönetmen arayıp sorarak felaketi haber alır araba kaza yapmıştır ve gala ertelenmek zorundadır. Bir de şu ayrıntı var film makaralarını taşıyan araç hangi araca çarptı dersiniz, Ulusal Kan Nakil aracına...

İnanamayacağınız 10 İlginç Tesadüf - Page 4

Sene 1939 ABD Ohio'da bir çift ancak bir çocuk bakabilecek durumdayken onlara bir sürpriz olur ve ikiz bebekleri olur. Tabi bizimkilerin durumu yok ne yapacaklar zor da olsa birini evlatlık verirler. Aradan kırk sene geçer iki kardeş birbirini bulur ve hasret giderirler. O gün sadece görünüşerinin değil kaderlerinin de ikiz olduğunu farkederler. Gelin bir göz atalım İki kardeşe de James adı verilmişti. İkisi de avukatlık eğitimi görmüşlerdi. Mekaniğe ve halıcılığa meraklıydılar. Üstelik ustalık derecesinde. James kardeşlerin evlendikleri iki kadının adı da Linda'ydı. İkisinin de birer oğulları olmuşlardı ve birbirinden habersiz bu iki kardeş, çocuklarının adlarını James Allan koymuşlardı. Her iki James Allan da ikişer defa evlenmişlerdi ve ikinci karılarının adları Betty'di. İkisinin de köpeklerinin adı Toy'du ve de her ikisi de her yaz Florida St. Petersburg'a tatile gidiyorlardı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.