ABD hükümetinden gelen ticaret yasaklardan bu yana, Huawei telefonların artık eskisi kadar çekici olmadığını söylemek sanırım yanlış olmaz. Zira her ne kadar Huawei kendi yazılımlarını kullanarak telafi etmeye çalışsa da, bazı özelliklerin yetersiz olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Huawei'nin birçok akıllı telefon modelinin, üstün kamera performansları ve güçlü donanım özellikleri ile hala birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başardığı bir sır değil.

Biz de Teknolojioku olarak, sizin için indirime giren ve fiyat anlamında ideal olduğunu düşündüğümüz Huawei telefon modellerini hızlıca görebilmeniz için sizler için bir araya getirdik. Bu modelleri listelerken, fiyat değerlendirmelerimizi internet satış fiyatlarını dikkate alarak gerçekleştirdik. Resmî mağaza fiyatları farklılık gösterebilir. Gelin bu modellerin hangileri olduklarını hep birlikte inceleyelim.


İndirime giren, uygun fiyatlı Huawei telefonlar!

Huawei P Smart S


Ekran Boyutu:
6.3 İnç
 
Dahili Depolama:
128 GB
 
Bellek (RAM):
4 GB
 
Batarya Kapasitesi:
4000 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Yok
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Huawei P Smart S


Fiyat: 2.900,00 TL (4.115 TL'den düştü)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.