Döviz kurundaki artışlar sebebi ile, satışa sunulan birçok şey de zamlardan nasibini aldı. Özellikle de teknolojik ürünler, döviz kurundan en çok etkilenen cihazlar olarak karşımıza çıkıyor. Telefon fiyatları her geçen gün artarken, özellikle de fiyat/performans modelleri ile dikkat çeken Oppo, uygun fiyatlı telefon modelleri ile dikkat çekmeye devam ediyordu.


Neyse ki geçtiğimiz günlerde açıklanan yeni ekonomi paketi sonrasında döviz kurlarında bu defa sert bir düşüş yaşanmış, bu gelişmenin ardından teknoloji perakendesindeki ürün fiyatlandırmalarının nasıl olacağı konusun ise herkes için merak konusu olmuştu.


Fiyatlardaki düşüş beklendiği kadar olmasa da, kendini göstermeye başladı. Rakiplerine kıyasla zaten daha uygun fiyatlara sahip olan Oppo modellerinin internet üzerinden satış fiyatlarında yeni indirimler görüldü. Bu indirimlerin, Oppo'nun resmi mağaza satış fiyatlarında gerçekleşmediğini, internet üzerinden yapılan satışlar üzerinden gerçekleştiğini özellikle belirtelim ve konuyu uzatmadan indirime giren Oppo telefon modellerinin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.


İşte İndirime giren, uygun fiyatlı Oppo telefon modelleri!

Oppo A54


Fiyat: 2.752,15 TL (3240 TL'den düştü)

Oppo A54


Ekran Boyutu:
6.51 İnç
 
Dahili Depolama:
128 GB
 
Bellek (RAM):
4 GB
 
Batarya Kapasitesi:
5000 mAh
 
Hat Sayısı:
Tek Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Oppo A16 (64 GB)


Fiyat: 2.559,25 TL (2920 TL'den düştü)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.