Özellikle içinde bulunduğumuz Aralık ayında, döviz kurunda sert bir yükseliş yaşanmış, bu da birçok teknolojik ürünün fiyatlarında artışa neden olmuştu. Neyse ki geçtiğimiz günlerde açıklanan yeni ekonomi paketi sonrasında döviz kurlarında bu defa sert bir düşüş yaşanmış, teknoloji perakendesindeki ürün fiyatlandırmalarının nasıl olacağı konusun ise herkes için merak konusu olmuştu.


Fiyatlardaki düşüşler yavaş yavaş kendimi göstermeye başladı. Bazı otomobil markalarının, fiyat listelerini güncelleyerek cüzi miktarda indirimler gerçekleştirdiği görüldü. Bugün ise Apple Türkiye'e özel indirim kararını açıkladı! Bu açıklamanın ardından, iPhone fiyatları ne kadar oldu? Yeni iPhone fiyatları ne kadar? gibi sorular merak konusu oldu.


Bu haberin ardından ise Samsung gibi diğer büyük telefon üreticisi markaların fiyatlandırmaları da oldukça merak konusu oldu. Bloomberg HT’den Hande Berktan’ın haberine göre ise, Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Azdemir ise konu hakkında şu ifadeleri kullandı; “Türkiye’de, Samsung’un tüm modellerinin satışı internet sitemiz ve tüm Samsung satış noktalarından aynı şekilde devam etmekte. Doğru stok planlamasıyla operasyonlarımızı güvenli bir şekilde sürdürüyoruz. Bununla birlikte içinde bulunduğumuz süreçte piyasa hareketlerini yakından takip edip kurun hızla arttığı dönemde dahi artan maliyetleri kullanıcılara en az yansıtacak şekilde bir fiyatlandırma politikası izliyor, ürünlerimizin fiyat değişimlerini kur artışının altında tutuyoruz. Piyasa koşullarını etkileyen çok çeşitli faktörleri değerlendirirken fiyatlandırma politikamızı yine müşteri odaklı yaklaşımımızla sürdürmeye devam edeceğiz.”


Kısacası Samsung Türkiye şu an için fiyatlarda bir değişiklik yapmayı düşünmüyor. Ancak Samsung satış noktalarında olmasa da, internet üzerinden gerçekeştirilen indirimli Samsung telefon modellerini sizler için listeledik.


İndirime giren, uygun fiyatlı Samsung telefon modelleri!

Samsung Galaxy A11


Fiyat: 2.389,87 TL (2.600 TL'den düştü)

Samsung Galaxy A11


Ekran Boyutu:
6.4 İnç
 
Dahili Depolama:
32 GB
 
Bellek (RAM):
2 GB
 
Batarya Kapasitesi:
4000 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Samsung Galaxy A01 Core


Fiyat: 1.623,55 TL (2.300 TL'den düştü)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.