Güncel

İngilizce teknolojinin yeni merkezi: TechtUSA

2022 yılında yayın hayatına başlayan TechtUSA İngilizce dilinde dünyadan en güncel teknoloji haberlerini paylaşmasıyla öne çıkıyor.

İngilizce teknolojinin yeni merkezi: TechtUSA

18 Ekim 2022 tarihi itibarıyla yayın hayatına başlayan TechtUSA, dünyanın dört bir yanından en güncel teknoloji haberlerini kendi özgün kalemiyle İngilizce dilinde okurları ile buluşturuyor. Teknolojiye dair en güncel haberlerinin kalbinin attığı yeni websitesi TechtUSA aynı zamanda farklı kategorilerde de haberleri de okuyucularına sunuyor.

İngilizce teknolojinin yeni merkezi: TechtUSA

techtusa tanıtım yazısı

BilginPro yazılım şirketi tarafından kurulan TechtUSA küresel çapta teknoloji, kripto paralar, bilim ve hayat tarzı kategorilerinde yazıları ile gündemin nabzını tutmayı hedefliyor. Dünyanın dört bir yanından toplanmış editör kadrosu ile en güncel haberleri okuyucuları ile buluşturan TechtUSA global pazarlarda yerini aldı. Ücretsiz ve özgün içerikleri dünya çapında okuyucuları ile buluşturmayı hedefleyen yayın ekonomi, kültür, sosyal medya gibi alanlarda da yazılar sunmaktadır.

TechtUSA'in farkı nedir?

techtusa tanıtım yazısı

2022 yılında yayın hayatına başlayan TechtUSA sadece teknoloji alanında içerikleri sunmakla kalmayıp aynı zamanda kültür, ekonomi ve sosyal medya ile ilgili içeriklere de yer vermektedir. Dünyanın farklı yerlerinden oluşturulan editör grubuna sahip web sitesi farklı vizyonlara ve ilgi alanlarına yer vermesi ve global dil olan İngilizce'yi kullanması ile herkesi ortak bir noktada buluşturabilir. 

Teknolojinin merkezinde yer alan kadrosu ile en güncel haberleri okuyucularına özgün kaleminde sunan TechtUSA metaverse, NFT, kripto paralar gibi alanlarla da yakından ilgilenmektedir. Dünyanın dört bir yanından İngilizce en güncel haberlere göz atmak için buradaki linke tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.