İnsan yüzlü örümcek! - Page 1

Beyaz renkli örümceğin insan yüzünü andıran görüntüsü olduğunu ve çok şaşırdığını ifade eden Demirci, "Eşim masanın üstünde bir şey fark etti. Bana seslendi, gittim baktım örümcek. 'Arkası aynen gülen insan yüzüne benziyor' dedi. İyice baktım evet benziyor. Hemen telefonuma sarıldım ve resmini çekmeye başladım. Birkaç tane resim aldıktan sonra bunu kavanozun içine koymaya karar verdim" diye konuştu.

İnsan yüzlü örümcek! - Page 2

Mehmet Demirci'nin dayısı 55 yaşındaki Muzaffer Ongun ise ilk defa böyle bir şey gördüğünü belirterek şöyle konuştu: "Yeğenim akşam beni aradı insan yüzüne benzeyen bir örümcek gördüğünü söyledi. Kavanoza koyup yanıma gelmesini istedim. Yaklaşık dün akşam saat 6 suları gibi yani 15 saat filan bizde bulunmakta.

İnsan yüzlü örümcek! - Page 3

Beslemek için maydanozun taze yerinden koparıp içine atıyoruz, ekmek ufağı atıyoruz ama su ihtiyacını nasıl karşılıyor bilmiyoruz.

İnsan yüzlü örümcek! - Page 4

Hareket edeceğiz, ne yapacağımızı hayvan severlerimi başka türlü bir yerlere verilmesi mi gerekiyor bilemiyoruz böyle bir durumla ilk defa karşılaştığımız için. İnsan yüzlü örümcek diye internete girdiğimizde karşımıza çıkıyor."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.