İnsanı çileden çıkaran tekerlemeler - Page 1

Pohpohçu pinti profesör pofur pofur pofurdayarak hınçla tunç çanak içinde punç içip pülverizatör prospektüsünü papaz balığı biblosunun berisindeki papatya buketinin bu yanına bıraktıktan sonra palas pandıras Pülümürlü Pötürgelinin getirdiği pörsük pötikare pöstekiyi Paluluların pıtırcık pazarında partenojenez pasaparolasını, pertavsız pervasız pervaz peyzajını ve peronospora pestenkerani pestilini posbıyıklı pisboğaz pedagoga Pınarbaşı'nda beş peşkirle peş peşe peşin peşkeş çekti, sonra da pılını pırtını topladı.

İnsanı çileden çıkaran tekerlemeler - Page 2

Şaşılası şaşkalozlar şahıslarında şartlandırılan şaşkınlıklarına şaşarlarken, şaşısıllar şahıslarının şaşısıllıklarıyla şakalaşıp, şaşkalozların şaşkınlıklarına takılıp, taşkın şaşkaloz şakalarıyla şakalaştılar.

İnsanı çileden çıkaran tekerlemeler - Page 3

Siz de cazgırın cazırdatıcı cızbızında cazırcazır cazırdatılanlardan mısınız? Yoksa cazgırın cazırdatıcı cızbızında cayır cayır cayırdatılanlardan mısınız? Biz ne cazgırın cazırdatıcı cızbızında cazırcazır cazırdatılanlardanız ne de cazgırın cazırdatıcı cızbızında cayır cayır cayırdatılanlardanız.

İnsanı çileden çıkaran tekerlemeler - Page 4

Önce paşa tasıyla üç tunç tas ekşi erik hoşafı, yanında paşa tasıyla üç tunç tas sulu şeftali hoşafı, ardından paşa tasıyla beş has tas kayısı hoşafı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.