İnsanların arka bahçelerinde buldukları garip şeyler - Page 1

Fakat daha sonra içini bir endişe kapladı. Bu nedenle bunları saklayan kişinin geriye isteyebileceğini düşündü ve uyuşturucuları aracına koydu. Daha sonra LAPD’ye haber verdi ve LAPD, Reed’in evine gelerek uyuşturuculara el koydu.

İnsanların arka bahçelerinde buldukları garip şeyler - Page 2

Sharon Bente, sıcak bir Mayıs ayında öğleden sonra evde bulunduğu esnada evinin arka bahçesinde garip sesler duydu. Bente, bu sesin nedenini araştırmaya koyuldu. Ardından yüzme havuzunda sekiz metrelik bir timsahın bulunduğunu fark etti.

İnsanların arka bahçelerinde buldukları garip şeyler - Page 3

Bunun üzerine derhal eşini çağırdı ve timsahın iç avluda pençeleriyle bir delik açarak bahçeye girdiğini gördüler. Timsah kendisini izleyen iki kişiyi görmesi üzerine havuzdan çıkmak istedi fakat bunu başaramadı. Daha sonra haber verdikleri görevli ekip tarafından timsah havuzlarından çıkarıldı ve çift rahat bir nefes aldı.

İnsanların arka bahçelerinde buldukları garip şeyler - Page 4

1978 yılı Şubat ayında iki çocuk bahçede çamur ile oynadıkları esnada toprağın altında bir şey olduğunu gördüler. Olay yerine gelen polis memurları bunun 1974 yılında çalınmış yeşil renkli Dino olarak bilinen Ferrari 246 GTS olduğunu tespit ettiler.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.