Bu butona bastığınızda önünüze çıkan ekranda filtreleri devre dışı bırakmak ya da aktifleştirmek için sağındaki seçim kutusunu kullanabilir, sıralamasını ise filtrenin solundan tutup taşıyarak değiştirebilirsiniz. Böylece Instagram'da sadece istediğiniz filtreleri kullanabilirsiniz.

Sosyal medya, günümüzde yalnızca kullanıcıların birbirleri arasındaki içerik paylaşımlarına ve ikili-grup etkileşimlerine olanak tanımıyor. Kurumsal şirketlere, markalara reklam amacıyla çeşitli teşvik ve kampanyalar sunan sosyal medya plaftormları birçok sponsorluk anlaşmasının oluşmasına zemin hazırlıyorlar.

Son dönemin en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, markaların bu anlamda en çok başvurduğu mecralardan biri oluyor. Instagram, bu doğrultuda kurumsal şirketler ve bireysel müşterilerinin isteklerine yönelik olarak daha verimli bir uygulama deneyimi için yeni bir güncelleme yayınladı.

Ubergizmo'da yer alan habere göre Instagram'ın Ağustos ayında Instagram, kullanıcıların kendilerine gelen mesajları taslak olarak kaydetmelerini sağlayan "Save Draft" özelliğini duyurmuştu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.