Güncel

Instagram’a artık PC’den de ulaşabileceğiz!

Mobil dünyasının en popüler uygulamalarından biri olan Instagram'a PC üzerinden de giriş yapabileceğiz.

Instagram’a artık PC’den de ulaşabileceğiz!

Mobil dünyasında kısa süre içerisinde en popüler uygulamalarında bir olan Instagram, bir anda milyonlarca kullanıcının cep telefonunda olmayı başardı. Temelinde görsel paylaşmak ve paylaşılan görselleri beğenmek, yorum yazmak üzerine işlev gören uygulama tıpkı Twitter’da olduğu gibi beğendiğiniz kullanıcıları takip ediyorsunuz.

Facebook tarafından satın alınan uygulama için son dönemde önemli bir yeniliğin geliştirme çalışmaları devam ediyordu. Daha önce sadece mobil telefonlarda giriş yapılabilen Instagram’a artık PC üzerinden instagram.com’a giriş yapıp, paylaşılan görselleri takip edebileceğiz. Bunun yanı sıra beğenme ve yorum yazma gibi işlevleri de yine PC üzerinden yapabileceğiz. Şirket yaptığı değerlendirmede görsel paylaşımın yine sadece Android ve iOS platformları üzerinden gerçekleşeceğini bildirirken; masaüstü deneyimindeki amaç ise kullanıcılara daha rahat ve hızlı bir kullanım sunmaktır.

Windows Phone 8 için Instagram uygulamasının hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

1360132507_adsiz.png
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.