Güncel

Instagram'da değişim devam ediyor!

Instagram'da artık sizin sevdikleriniz ilk sırada yer alacak!


Facebook’un rekor fiyat ile satın aldığı popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram, yenilikler sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay logosu ve tasarımı ile büyük değişim yaşayan uygulama, şimdi de algoritması ile yenileniyor.

Bildiğiniz gibi Instagram’da  paylaşımlar son paylaşıma göre listeleniyor ve en son paylaşılan fotoğraf ilk sırada yer alıyor. Ancak önümüzdeki aydan itibaren kullanıcılar akışlarındaki paylaşımların öncelik sıralısını kendileri seçebilecek veya belirleyebilecekler.

Instagram,ftoğraflarını en çok beğendiğiniz ve en çok yorum yazdığınız hesapları ön sıraya alacak. Ya da arkadaşlarınızın en çok beğendikleri ilk sıralarda olabilecek.

1465293483_instagram.png

Ayrıca Instagram iPhone ve iPad kullanıcıları için 8.2 güncellemesini yayınlandı. Bu güncellemeyle iOS kullanıcıları, birlikte mobil cihazdaki telefon galerisindeki beğendiği fotoğrafı doğrudan Instagram'da paylaşabilecekler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.