Güncel

Instagram'da en çok paylaşılan şehir!

Instagram'da en çok bu şehrin fotoğrafı paylaşıldı.


Fotoğraf paylaşım sitesi Instagram, kullanıcılara anlık çektikleri fotoğrafları ve anılarını paylaşma imkanı sunuyor. Özellikle gezdikleri turistik yerlerin görüntülerini paylaşan Instagram kullanıcıları, böylelikle hiç görmediğiniz yerleri bile görmenize olanak tanıyor.

2013 yılında en çok paylaşılan şehir ise New York oldu. Turistler ve kent sakinleri tarafından çekilen fotoğrafların paylaşılması neticesinde birinci sırada yer alan New York şehrini Tayland'ın başkenti Bangkok ikinci sırada takip etti.

1387284624_newyork1.jpg

Times Square, Central Park ve High Line New York'ta en çok paylaşılan noktalar olurken, dünya çapında en çok fotoğrafı paylaşılan nokta Tayland'ın başkenti Bangkok'ta bulunan Siam Paragon isimli alışveriş merkezi oldu.

Video ve resim paylaşımlarının yüzde 60'ı Londra, Sao Paolo, Bangkok ve Moskova gibi ABD dışı şehirlerde yaşayanlar tarafından gerçekleşti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.