Güncel

Intel MWC 2014'te neler tanıtacak?

Intel en yeni mobil çözümlerini Mobil Dünya Kongresi 2014’te sergileyecek.

Intel MWC 2014'te neler tanıtacak?

Intel, Mobil Dünya Kongresi 2014’te bugün ve yarının “Nesnelerin İnterneti” dünyası için tasarlanan geniş bilişim ve iletişim ürün yelpazesini, mobil dünyayı dönüştüren Intel Inside’lı ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunacak. Stantta 64-bit Intel Atom işlemcili tablet ve akıllı telefonlar da dahil olmak üzere Intel’in 4G LTE gelişmiş çözümleri, yeni giyilebilir referans tasarımları, en yeni 2’si 1 arada cihazlar, mobil güvenlik, ağ altyapıları ve mobil servisler de sergilenecek. Uzmanlar, Intel yöneticileri ve mobil sektörün lider isimleri de; 5G, giyilebilir teknolojiler, kablosuz ağlar için büyük veri, mobil güvenlik gibi konuları Intel standında düzenlenecek toplantılarda masaya yatıracaklar.

Intel, App Planet’taki standında da, Intel® mimarisi üzerinde yenilikçi uygulama ve hizmetler yaratan geliştiricilere yardımcı olan geniş araç ve kaynak yelpazesini sergileyecek. App Planet’ta ziyaretçiler Intel’in Android ve Windows demoları, Nesnelerin İnterneti, hizmet ve Uygulama Programlama Arayüzleri’ni (API) görebilecekler.

1392721692_intel-intro-640x426.jpg

Şirket, 24 Şubat Pazartesi günü, Intel Başkanı Renée James ve Başkan Yardımcısı ve Mobil ve İletişim Grubu Genel Müdürü Herman Eul’ün katılımıyla, iletişim ve teknoloji alanında geleceğin “Nesnelerin İnterneti” dünyasını şekillendirecek stratejisini ve ürün yelpazesini tanıtacağı bir de basın toplantısı düzenleyecek.

Basın toplantısının ardından, Intel teknik basın mensupları ve yazılım geliştiricilere yönelik “Mobil Yazılım Araçları” konulu bir toplantı gerçekleştirecek. Windows, Android ve Tizen işletim sistemleri için en yeni yazılım geliştirme araçları hakkında bilgilerin verileceği ve demoların yapılacağı toplantıda Android için yeni araçlar üzerine önemli açıklamalar da verilecek.

Intel basın toplantısı:

Tarih   : 24 Şubat 2014, Pazartesi

Mekan            : Casa Llotja de Mar

Adres : Barcelona (Passeig d'Isabel II, 1, 08003 Barcelona)

Saat    : Basın toplantısı: 08:30 – 10:00 (CET) (Toplantı sonrası Fira’ya ulaşım sağlanacaktır)

              Mobil Yazılım Araçları Toplantısı: 10:30 – 12:00 (CET)

Intel Stant Demoları ve Uzman oturumları

Tarih                           : 24 – 27 Şubat 2014

Saat                            : 09:00  – 19:00 (CET) (27 Şubat’ta saat 16:00’ya kadar (CET))

Mekan                                    : Fira Gran Via, Barcelona, İspanya

Intel Standı                : Hall 3, Booth #3D30

App Planet Intel standı: Fira, Hall 8.1, Booth #8.1E41

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.