İnternet Mahir:Facebook ve Twitter'ın patronları beni çok iyi tanır! - Page 1

Onu bulmak kolay olmadı. Zaman zaman yurtdışında ama genelde İzmir’de olduğunu biliyorduk. Amerika ve dünyada katıldığı etkinliklerden hayranlarıyla fotoğraflarını paylaştığı Twitter hesabından en son 27 Ocak’ta mesaj atmıştı. Twitter hesabı hayal kırıklığı oldu. 263 tweet ve sadece 144 takipçisi vardı. Sonunda ona facebook’tan ulaştım.

İnternet Mahir:Facebook ve Twitter'ın patronları beni çok iyi tanır! - Page 2

Arkadaşlık isteğimi kabul edip paylaşımlarımın ne hoş olduğunu belirten bir mesaj attı. Gazeteci olduğumu ve röportaj yapma isteğimi öğrenince de profesyonelce menajerine yönlendirdi. Sonunda onunla Kordon’da buluştuk. Sevgililer Günü’ydü, sanki bizim için doğal dekor hazırlanmıştı!

İnternet Mahir:Facebook ve Twitter'ın patronları beni çok iyi tanır! - Page 3

Kordon’un meşhur falcılarının “Koca patron hadi gari” ilgisi, kalpli balonlar ve meraklı bakışlar arasında İnternet Mahir’le günümüz sanal aleminin dertlerini konuştuk. Bu arada 4-5 ay önce evlendiğini öğrendik, ne akıllı telefon ne de tablet’le yaşamadığını gördük…

İnternet Mahir:Facebook ve Twitter'ın patronları beni çok iyi tanır! - Page 4

Uzun zamandır görünmüyordunuz neler yapıyorsunuz?
Yurtdışında çok şey yapıyorum. Türkiye’de fazla yorum göstermiyoruz. Reklam film çekimleri oluyor, açılışlar oluyor. Bir de Amerikalılar’ın çektiği belgeselim var. O devam ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.