Bugün Noel mi?
Site ziyaretçilerine o gün Noel mi değil mi onu söylüyor. Yani yılın büyük kısmında (aslında tam 364 gün) "Hayır" cevabını veriyor.

Reichroll'd
2000'lerin sonlarında yaygınlaşan RickRolled çılgınlığını hatırlıyor musunuz? O günlerde insanların ilgisini çekecek bir site ismi uydurup bağlantıyı Rick Astley'in 1987 tarihli "Never Gonna Give You Up" şarkısının klibine göndermek modaydı. Bu numaraya RickRolled deniyordu. Reichroll'd da benzer bir şey yapıyor ama karşınıza bir soul parçası söyleyen Adolf Hitler çıkıyor.

http://reichrolld.com/

Berbat dans
Can sıkıcı bir müzik, çirkin bir dansçı ve berbat bir dans! Site isterseniz kendi fotoğrafınızı yükleyip saçma sapan dans eden bir figür yaratmanıza da izin veriyor. İsterseniz aynı şeyi sevmediğiniz birine de yapabilirsiniz.

http://theuglydance.com/

Harika mıyım?
Bu site asla yalan söylemiyor! Ona her "Harika mıyım?" diye sorduğunuzda mutlaka verecek bir cevap buluyor. Eğer evden çıkmadan öz güveninizi tazelemek istiyorsanız bu siteyi ziyaret edin.

http://amiawesome.com/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.