Felix Arvid Ulf Kjellberg (PewDiePie)
42 miyon takipçisi olan İsviçreli genç YouTube'da çektiği bilgisayar oyunlarını konu aldığı videolarla izlenme rekorları kırdı. Kendine has üslubuyla takipçi sayısı ve izlenme sayısı günden güne artıyor. Felix, yaptığı şakaların cinsel içerikli olduğu yönünde aldığı eleştiriler sonrası bir özür videosu da çekmişti.

Taylor Swift
Birçok pop starı gibi 25 yaşındaki şarkıcının da sosyal medyada birçok takipçisi var. Fakat Swift'i diğerlerinden farklı kılan şey takipçileriyle olan ilişkisi. Geçen yıl İnstagram'da kendisini rahatsız eden bir takipçisi için "kırık kalpli takipçi(brokenhearted fan)" adlı bir şarkı listesi hazırladı. Onun bu samimiyeti doğal olarak takipçi sayısının da artmasına sebep oluyor.

The Jester
"The Jester" takma adını kullanan bu kullanıcı aslında bir hacker. Jester kimilerine göre bir suçlu kimilerine göre ise bir kahraman. Ünü yayılmadan önce 180 siteyi hackleyerek çökerten Jester'ın hacklediği web siteleri arasında eşcinsel karşıtlığıyla bilinen Westboro Baptist Kilisesi'nin sitesi de var. Bunu yapması tabii ki yasal değil ancak o hiç yargılanmadı ve Jester hakkında hiç dava açılmamış.

Nash Grier
Eğer bir Vine kullanıcısı iseniz onun adını duymamış olmanız imkansız. 17 yaşındaki Vine fenomenin 11 milyondan fazla takipçisi var ve çektiği Vine'lar 2 milyardan fazla izlendi. Bu da onu internetin en etkili isimleri arasına soktu. Birkaç film şirketi ile anlaşma imzalayan genç çeşitli sinema filmlerinde rol alarak ününe ün katmaya devam ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.