İnternette satılan en ilginç şeyler! - Page 1

Elektronikten kitaplara, otomobilden giysilere kadar istediğinizi tam olarak bulmanız artık hiç zor değil. Hatta bazen satışa çıkarılanlar insanı hayrete düşürüyor. İşte bugüne kadar internette satışa çıkartılan en ilginç 10 şey…

İnternette satılan en ilginç şeyler! - Page 2

10 yaşındaki İngiliz Zoe Pemberton, bir e-satış sitesinde 61 yaşındaki büyükannesini satışa çıkardı. Küçük kız, ayrıca onu "sinir bozucu ama kucaklanası" olarak tanımladı.

İnternette satılan en ilginç şeyler! - Page 3

Şimdi bu az rastlanır örnek ve garip açık arttırmayı görüp kahkahalarla gülebilirsiniz, ancak insanlar bu büyükanne için teklifler vermeye başlamıştı. Alışveriş sitesi, açık arttırmayı kapatarak büyükanneyi kurtardı. Şirket teklifi iptal etmesini, insan ticaretiyle ilgili yönetmeliklere bağladı. Ancak büyükanne daha sonradan bu açık arttırmadan haberi olduğunu ve hiçbir zaman ciddiye almadığını söyledi.

İnternette satılan en ilginç şeyler! - Page 4

Bu hikaye bizi Amerika’nın Virginia eyaletine götürüyor. İki kız kardeş, normalde 6 tl civarında olan bir kutu cornflakes’i kazançlı bir işe dönüştürdü. Bu kutudaki bir cornflake Illınois eyaletinin şekline sahipti ve kardeşlerin açık arttırmaya çıkardığı cornflake parçası kısa sürede 1,350$’ı aştı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.