2- Dash Yarnold: Borsaya ilgisi 11 yaşında başlayan 14 yaşındaki Yarnold İki portföye sahip. Yarnold “Biri uzun vadeli ve muhafazakar yatırımlar için. Diğeri ise sanal ve riskli daha agresif menkulleri içeriyor” diyor.

3- John Dukas: Dukas, henüz 9 yaşındayken sanal para ile yatırımlarına başladı. 13 yaşında ise online bir komisyoncu ile gerçek bir hesap açan Dukas “İşlem gerçekleştirirken yatırımcıdan çok kendimi düşünürüm” diyor.

4- Muhammed İslam: 16 yaşındaki Muhammed İslam, piyasalarla 11 yaşında kuzeni sayesinde tanışmış. İslam altın ve petrole yatırım yaptığını ifade ederek “Benim için volatilite ve hacim önemli” diyor.

5- Buena Patria: Endonezyalı Patria, piyasa araştırmalarına 14 yaşında CNBC’deki bir programı izledikten sonra başladı. Bugün 16 yaşında olan Patria, para piyasalarıyla ilgileniyor. Patria Mark Douglas’ın kitaplarını okuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.