1. Yöntem
Home tuşu +Açma/Kapama tuşlarına 15 saniye civarı basılı tutun ve iphone 6 plus cihazınız sıfırlanacaktır.

2. Yöntem
"Menü / Ayarlar / Genel / Sıfırla" bölümünü açıyoruz. Sıfırla bölümü en altta yer almaktadır. En üstte yer alan "tüm ayarları sıfırla" seçeneğini seçerseniz iphone 6 Plus'da ki tüm verileriniz silinir.

3. Yöntem
iphone 6 Plus telefonunuzu kablosu ile bilgisayara bağlayın. Bilgisayarınızda iTunes yazılımını çalıştırınız. iTunes yazılımının sol bölümüne bakarak cihazınızın bağlandığından bakınız. iTunes yazılımında cihazınızın görseline tıklayın ve iPhone 6 Plus menüsünü açıyoruz. Yazılımın orta bölümünde yer alan "Version" menüsünü kullanarak Restore seçeneğini seçin. Eğer önceden yapılmadıysa iTunes yedekleme yapmanızı isteyecektir. Eğer isterseniz bu bölümde cihazınızı yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra göreceğiniz "Tüm Ayarları Silmek İster Misiniz?" seçeneğini onaylayın ve cihazınızı sıfırlayın. iphone 6 Plus telefonunuz sıfırlanmı olacaktır.

iPhone 6 Plus Fabrika ayarlarına döndürme
iphone 6 Plus komple kapatıyoruz. Kapalı konumda iken bilgisayarınızdan iTunes'i açın. Home tuşuna basılı tutun ve tutarken usb kabloyu takın ve ekran açılacaktır. Telefonunuz tanındıktan sonra iTunes ekranından Recovery Mod "geri yükle" tıkladıktan sonra işlem tamamen tamamlanana kadar bekliyorsunuz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.