Güncel

iPhone, genç kızın sonu oldu!

Şarja takılı çalan iPhone'una cevap veren Çinli genç kız öldü.

iPhone, genç kızın sonu oldu!

Son zamanlarda akıllı telefon kazaların sık sık duyar olduk. Geçtiğimiz günlerde birkaç patlayan cep telefonu haberinden sonra şimdi de ölümle sonuçlanan bir akıllı telefon kazası haberi geldi.

Bu seferki haber Çin’den geldi. Çin basınında yayınlanan habere göre 23 yaşındaki Ma Ai Lun, iPhone’u şarjda iken cevap verdi ve o anda elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.

1373962605_2013071550631ma247x250.jpg

Ölen gencin ailesi Apple’dan tazminat talep ederken, ablası da Çinli sosyal medya ağı Sina Weibo’da “Umarım Apple bu konuda bize bir açıklama yapar. Ayrıca herkesi telefon şarj olurken kullanmamaları için uyarıyorum” dedi.

Apple’da bu konuyla ilgili olarak bir açıklama yaptı ve bu olaydan büyük üzüntü duyduklarını, Lu’nun ailesine başsağlığı dilediklerini söyledi. Apple ayrıca konuyla ilgili araştırma başlatacaklarını bildirdi.

Yorumlar
Misafir
benim telefonum da htc o da çok ısınıyor
Cevapla
Misafir
Abi kim kime iftira atıyo bilmem de, Iphone olsun, Samsung olsun, Lg olsun üçünü de kullandım, üçünde de etkieyici ısınmalar gördüm... Hele birinde olursa telefon yastığın arasındaydı, neredeyse alev alacakmış, şok oldum telefonun sıcaklığını görünce... Telefonlarınızı asla şarjda iken yastık yorgan arasına koymayın arkadaşlar... Hatta şarjda olmasa bile koymayın, her türlü zararlı... Ben zararlı olduğunu bile bile yaptım bi akılsızlık, az kalsın yanacakmışım gece uyurken...
Cevapla
Misafir
katil iphone. bu bu kalmıştı
Cevapla
1 yildir sarj aletinde oyun oynuyorum haber uygulamalri aciyorum internetde geZiniyorum. 3d oyun oyn Bu samsungun isi apple ye iftira artiyor
Cevapla
Androit iOS 7 yi kaldiramadi....
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.