Güncel

iPhone ile dalga geçen Galaxy S3 reklamı birinci oldu

Samsung'un iPhone ile dalga geçerek hazırladığı reklam filmi birinci oldu.

iPhone ile dalga geçen Galaxy S3 reklamı birinci oldu

Video ölçme şirketi Visible Measures, 2012'nin sonuna gelinmesi ile birlikte yılın en popüler teknoloji reklamlarının listesini hazırladı. Şirket, hazırladığı bu listeyi yayınladı.

Yapılan araştırma sonucunda ortaya çıkan listenin başında, Samsung'un Apple'ı iğnelediği Samsung Galaxy S III reklamı yer alıyor. Apple'ın hiçbir reklamı bu listede yer almadı. Samsung ABD'de gösterimi yapılan reklam filminde yeni çıkacak iPhone için sırada bekleyen insanlarla dalga geçmişti. iPhone kullanıcıları Samsung Galaxy S III sonrası şaşkınlık yaşıyordu.

1354863476_galaxys3.jpg

Videoda ''Bir sonraki büyük yenilik zaten burada'' ana mesajıyla izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Bu reklam filmi 71.8 milyon kez görüntülendi. Listenin ikinci sırasında ise, Intel ve Toshiba'nın ortaklaşa çektikleri ''içteki güzellik'' videosu yer aldı. Listeyi yine Samsung'un ''LeBron'un bir günü'' ve Galaxy Note 10.1 tanıtımı izledi. Listenin beşinci sırasında ise, yayınlandığı dönemde birçok tartışmaya yol açan Google'ın Project Glass konsept videosu yer aldı.

Aşağıda liste birincisi olan videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Ali Orhan
Seviyorum bu telefonu yaa ve kullanmaktan zevk alıyorum.Iphone peeeeehh
Cevapla
Misafir
hehe :))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.