Güncel

İşlem CMT’den tatlı McDonald’s’tan

Ulusal ve uluslararası çapta katma değerli ödeme hizmetleri sunan CMT, müşterilerine özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Müşterilerine en uygun ve en hızlı para transfer olanağı sunan firma, McDonald’s ile işbirliği yaptı.

İşlem CMT’den tatlı McDonald’s’tan

Ulusal ve uluslararası çapta katma değerli ödeme hizmetleri sunan CMT, müşterilerine özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Müşterilerine en uygun ve en hızlı para transfer olanağı sunan firma, McDonald’s ile işbirliği yaptı. Sene sonuna kadar geçerli olan kampanyada CMT müşterilerine seçilmiş özel menülerde yüzde 40’a varan indirim sağlanıyor. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan firma, rakiplerine oranla yüzde 40 daha uygun para transferi gerçekleştiriyor.

BDDK’dan Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Kuruluşu lisansı alan CMT (Cash Money Transfer),yurt içi ve yurt dışı para gönderme, alma işlemi gerçekleştiriyor. En hızlı ve en uygun fiyat politikasıyla çalışan firma, sadece 23 saniyede para gönderme işlemini tamamlıyor. Yeni teknoloji altyapısıyla dikkat çeken firma, rakiplerine oranla yüzde 40 maliyet tasarrufu sağlıyor. CMT, müşterilerine sunduğu ödeme avantajlarının yanı sıra uluslararası markalarla yaptığı işbirlikleri ile de dikkat çekiyor. McDonald’s ile işbirliği yapan firma, müşterilerine McDonald’s’ın Aksaray şubesinde özel indirim sunuyor.       

Müşteri odaklı kampanyalar devam edecek

Transfer işlemlerinde herhangi bir banka hesabı gerekliliği olmadan para gönderme ve alma rahatlığı sunan CMT, Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu” olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik sadakat ve çapraz marka indirimleri sunuyor. McDonald’s Aksaray şubesi ile gerçekleştirilen kampanya, seçilmiş özel menü alternatiflerini içerisinde bulunduruyor. CMT müşterileri, 100 Dolar ve üzeri para transferinde geçerli olan kampanyadan 31 Aralık 2016 tarihine kadar yararlanabilecek.

Banka hesabı olmasa bile işlem yapılabiliyor

Uluslararası markaların karşısına çıkan yüzde 100 milli şirket konumunda olan CMT, geleneksel para transferi dünyasını geleceğin çoklu kanal fon transferi servislerine taşımayı hedefliyor. CMT’nin ayrıcalıklarını müşterilerine yaşatmak için ulusal ve uluslararasıperakende, turizm, ulaşım markaları ile çalışmalarını sürdüreceklerini belirten CMT Genel Müdür Onur Baran Çağlar, “Müşterilerimize dokunan, onların günlük ihtiyaçlarına ve taleplerine göre şekillenen bir pazarlama ve iletişim modeli ile hizmet vermeye devam edeceğiz. Bizi avantajlı kılan hızlı ve hesaplı transfer işlemlerimiz ile ödeme sektöründeki ağırlığımızı artırıp hizmetlerimizi Anadolu’da da yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.” dedi.  

McDonald’s’dan CMT müşterilerine 4 özel menü avantajlı fiyatlarla

CMT’den 100 Dolar ve üzerinde gönderi yapan müşteriler, McDonald’s Aksaray Restoranı’nda orta boy KÖFTEBURGER menüyü 8,95 TL’ye, CHEESEBURGER menüyü 8,95 TL’ye, 2 KÖFTEBURGER + Orta boy Coca-Cola + Orta boy patatesi 13,95 TL’ye alabiliyor. McCHICKEN menü alana ise dondurmalı tatlı SUNDAE ücretsiz veriliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.