İstanbul Havalimanı hakkında merak edilen her şey!

Tamamlandığında dünyanın sıfırdan yapılan en büyük havalimanı olacak İstanbul Havalimanı üstün teknolojilerle dün kapılarını açtı. İşte İstanbul Havalimanı hakkında her şey!
120
İstanbul Havalimanı hakkında merak edilen her şey! - Page 1

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adını 'İstanbul Havalimanı' olarak açıkladığı havalimanı kapılarını 29 Ekim'de açtı. Yeni havalimanı ile vize sisteminde önemli bir değişiklik oldu.

220
İstanbul Havalimanı hakkında merak edilen her şey! - Page 2

Dışişleri Bakanlığı tarafından verilen bilgiye göre, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki E-vize kiosk'ları 29 Ekim 2018 tarihinden itibaren kaldırıldı.

320
İstanbul Havalimanı hakkında merak edilen her şey! - Page 3

Bu da A ve B tipi E-vize alabilecek yabancıların mutlaka seyahatlerinden önce vizelerini veya e-vizelerini almaları gerektiği anlamına geliyor. Zira yabancıların Türkiye’ye varışta E-vize alma imkanları olmayacak.

420
İstanbul Havalimanı hakkında merak edilen her şey! - Page 4

Bandrol vize uygulamasında bir değişiklik söz konusu olmazken, bandrol vize alabilen ülke vatandaşları için yapılan uygulama aynı şekilde devam edecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.