İstanbul'da otoparklarda uygulanan "etkinlik tarifesine" dikkat - Page 1

İstanbul'da konser ve spor karşılaşmaları gibi etkinliklerin gerçekleştirildiği bölgelerde, otoparklar 'etkinlik' tarifesi uygulamaya konuldu. Ancak görünüşe göre kimse bu tarifeden memnun değil.

İstanbul'da otoparklarda uygulanan "etkinlik tarifesine" dikkat - Page 2

Zira otoparklarda etkinlik tarifesi adı altında yüksek ücretler alınmaya başlandı. Özel otoparklar etkinliğe gelenlerden birkaç saatliğine 150 liraya kadar ücret alırken İSPARK ise tam gün ücreti talep ediyor.

İstanbul'da otoparklarda uygulanan "etkinlik tarifesine" dikkat - Page 3

İstanbul'da otopark yeri ciddi anlamda en büyük sıkıntılardan biri. Özellikle konser ve maç etkinliklerinin yoğun olduğu dönemlerde park edecek yer bulmak imkansız hale geliyor.

İstanbul'da otoparklarda uygulanan "etkinlik tarifesine" dikkat - Page 4

Otoparklar ise bu durumu şimdi fırsata çevirdiler. Etkinlik tarifesi isimli uygulama ile çok daha fazla yüksek fiyatlar almaya başladılar. Çok sayıda etkinlik alanının bulunduğu Şişli Kadırgalar Caddesi'nde de, özel ve İSPARK'a ait otoparklar, etkinlik günlerinde farklı fiyat politikası uyguluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.