Güncel

İstanbul'un Yotube'u açıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş video paylaşım sitesi olan İBB Tube'un tanıtımını yaptı.

İstanbul'un Yotube'u açıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediye'sinin de artık bir Youtube'si var. İstanbul Belediye'si kendi  projesi olan İstanbul'a özel video paylaşım sitesi İBB Tube'un tanıtımını yaptı.

1337839437_ibb-tube-acildii.jpg

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş video paylaşım sitesi olan İBB Tube'un tanıtımında konuştu. Topbaş, konuşmasında yeni siteyi İstanbul'un dünyaya açılan penceresi olarak gördüğünü söyledi. Kadir Topbaş yeni İBB TV ile ilgili konuşmasında şunları söyledi;

"Haber, spor, tiyatro ve sinema gibi birçok alanda yüksek çözünülürlükte videoların paylaşılacağı sitemize bilgisayar ve cep telefonlarından anında ulaşılabilecek. Sitemiz, inanıyorum ki İstanbulluların tercih ettiği bir site olacak. Siz de İstanbul ile ilgili bir mesajı veya gidip gördüğünüz yerleri paylaşmak isterseniz, İBB Tube'a yükleyebilirsiniz."

1337840163_ibbtubegiris.jpg

İnternet kullanıcılarının kendi çektikleri videoları yükleyebileceği İBB Tube sitesinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin internet üzerinden yayın yapan televizyonu olan İstWeb de izlenebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.