Eddie Redmayne
Ünlü fizikçi Stephen Hawking’i canlandırdığı “Her Şeyin Teorisi” filmi ile bu sene Oscarı kazanan Eddie Redmayne, önümüzdeki yıl da oldukça iddialı. Tarihin ilk cinsiyet değiştirme ameliyatını olan kişiler arasındaki Danimarkalı ünlü ressam, Einar Wegener’in (sonraki adı ile Lili Elbe) hikayesini anlatan filmde Redmayne, ünlü ressamı canlandırıyor. Oscar’ı kapamasa bile Redmayne’in adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.

Meryl Streep
16 Oscar adaylığı ve 3 Oscarı bulunan, Oscar tarihinin en çok aday oyuncularından Meryl Streep, rock yıldızı kadın rolü ile listesine yeni bir adaylık ekleyecek gibi…

Jennifer Lawrence
Çocuklu bir kadının iş kadını yükselişini anlatan, gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde başrolde yer alan Jennifer Lawrence’ın adaylığı çok büyük ihtimal olarak görülüyor.

Michael Fassbender
Shakespeare’in Macbeth adlı eserinden uyarlanan filmde Macbeth’i, Apple kurucusu Steve Jobs’un biyografik filminde de Jobs’u canlandıracak olan Fassbender, en iddialı Oscar adayları arasında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.