İşte 2016’nın muhtemel Oscar adayları - Page 1

Eddie Redmayne
Ünlü fizikçi Stephen Hawking’i canlandırdığı “Her Şeyin Teorisi” filmi ile bu sene Oscarı kazanan Eddie Redmayne, önümüzdeki yıl da oldukça iddialı. Tarihin ilk cinsiyet değiştirme ameliyatını olan kişiler arasındaki Danimarkalı ünlü ressam, Einar Wegener’in (sonraki adı ile Lili Elbe) hikayesini anlatan filmde Redmayne, ünlü ressamı canlandırıyor. Oscar’ı kapamasa bile Redmayne’in adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.

İşte 2016’nın muhtemel Oscar adayları - Page 2

Meryl Streep
16 Oscar adaylığı ve 3 Oscarı bulunan, Oscar tarihinin en çok aday oyuncularından Meryl Streep, rock yıldızı kadın rolü ile listesine yeni bir adaylık ekleyecek gibi…

İşte 2016’nın muhtemel Oscar adayları - Page 3

Jennifer Lawrence
Çocuklu bir kadının iş kadını yükselişini anlatan, gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde başrolde yer alan Jennifer Lawrence’ın adaylığı çok büyük ihtimal olarak görülüyor.

İşte 2016’nın muhtemel Oscar adayları - Page 4

Michael Fassbender
Shakespeare’in Macbeth adlı eserinden uyarlanan filmde Macbeth’i, Apple kurucusu Steve Jobs’un biyografik filminde de Jobs’u canlandıracak olan Fassbender, en iddialı Oscar adayları arasında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.