Güncel

İşte 2021'in en iyi akıllı telefon fotoğrafları!

Şimdiye kadar çekilmiş en iyi Apple iPhone fotoğrafları belli oldu. Bu nefes kesen görüntüler sadece bir akıllı telefonla çekildi!

İşte 2021'in en iyi akıllı telefon fotoğrafları! - Page 1

iPhone Fotoğraf Ödülleri 2021, bu yılki yarışmada kazanan harika resimleri açıklandı. 2021 iPhone Fotoğraf Ödülleri'nde kazanan fotoğrafların çoğu eski iPhone’lardan çekildi ve hala oldukça şaşırtıcı görünüyor. Fotoğraflar haricinde en çarpıcı şeylerden biri bu fotoğrafların çoğunlukla eski iPhone'larda çekilmiş olmaları.

Büyük Ödül sahibi İstvan Kerekes'in Romanya'daki Transilvanya Çobanları'nın fotoğrafı 2016 bir akıllı telefon ile çekildi. 'Yılın İlk Fotoğrafçısı Ödülü' siyah-beyaz 'Bonding' imajıyla Hindistanlı Sharan Shetty'ye gitti.

Dünya çapında 140'tan fazla ülkede alınan binlerce fotoğraf arasından seçilen 54 kazanandan 13 tanesini sizin için derledik. İşte favori kazananlardan bazıları ve unutmayın en iyi kamera yanınızdakidir.

2021 En İyi Akıllı Telefon İle Çekilen Harika Fotoğraflar!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.