İşte en beğenilen 9 Chrome eklentisi! - Page 1

Google'ın Chrome tarayıcısı, etrafındaki en popüler web tarayıcılarından biridir. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı bu tarayıcıyı günlük olarak kullanıyor. Bu tarayıcının işlevselliği, Chrome uzantıları yüklenerek geliştirilebilir.


Günümüzde yüz binlerce Chrome uzantısı mevcuttur, bu nedenle tarayıcınız için doğru olanları seçmek zor olabilir. Farklı kullanımlar için en iyisini bulmanıza yardımcı olmak için birden çok Chrome uzantısını inceledik ve en beğenilen 9 Chrome eklentisini sizler için listeledik.


Sayfamızı aşağı doğru sürükleyerek inceleyebilirsiniz.

İşte en beğenilen 9 Chrome eklentisi! - Page 2

Simple Translate


Web sayfalarında seçilen veya yazılan metni hızla çevirmeniz imkan sunar. Google Translate ve DeepL API'yi destekler.

İşte en beğenilen 9 Chrome eklentisi! - Page 3

Enhancer of Youtube


YouTube'un kontrolünü elinize alın ve kullanıcı deneyiminizi artırın!
YouTube'dan en iyi şekilde yararlanmak için tasarlanan bu uzantı, size izin veren her türlü özellik ile birlikte gelir, bunun yanı sıra reklamları istediğiniz gibi yönetmenizi, oynatma hızını ve ses seviyesini fare tekerleğinizle kontrol etmenizi, uygun oynatma kalitesini seçmek gibi yinelenen görevleri otomatikleştirmenizi, YouTube'u bir profesyonel gibi kontrol etmek için düzinelerce klavye kısayolunu yapılandırabilmenizi ve çok daha fazlasını... Bir deneyin! Ancak bundan sonra YouTube'u onsuz asla kullanmak istemeyeceğinizi unutmayın!

İşte en beğenilen 9 Chrome eklentisi! - Page 4

Loom


Tek tıklamayla ekranınızı ve kameranızı kaydedin. Bu içeriği bir bağlantı ile anında paylaşın.
Loom, endüstri lideri ekran kayıt aracıdır. Ekranlarını kaydetmek, düşüncelerini görsel olarak paylaşmak ve eşzamansız geri bildirim sağlamak için Loom'u kullanan 200.000 şirkette 14 milyondan fazla kişiye katılın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.